3 pluss kolme inimese telk

Räägime nüüd
Toote üksikasjad

Tootekirjeldus
Coleman Coastline 3 pluss kolme inimese telk on vastupidav, stabiilne ja ehitatud kerge pitchinguks. See tunneli telk pakub piisavalt ruumi kolmele inimesele, kellel on piisavalt palju elu- ja hoiuruume, et kogu oma komplektiga toime tulla ka laiendatud viibimisega.
Välisse elementidega kaitstud tõusuteel esikülg, mis ühendab mugavuse tunni, mille saate trahvi-lehmaga, kus on traditsioonilise lameda läbilõikega ventilatsioon ja hõlpsasti puhas võime. Sellel disainil on keskne õhuvool optimaalse õhuvooluga ja täiendav ventilatsioonplaat tagab õhu ringluse kogu telgil. Selles telgis on magamiskoht 4,2 ㎡, ladustamisala ligikaudu 3,78 ㎡, põrandapind 26 ㎡ ja 140 cm kõrgus.
Magamistoas on ka tugev ja vastupidav polüetüleen. Hingav polüester ja nägemisskeemi sisemus on kerge ja veekindel. Paksusosad on piisavalt lühikesed, et neid hõlpsasti pakendada seljakotti. Püsttoru alumine leht võimaldab telje baasil siseneda jahedasse õhku ja siis surutakse õhuvool läbi ventilatsioonipaneelide.
Sisaldab kahte uksi, nii et sa ei pea ümber pöörlema, kui tuule suund muutub. Optimaalselt asetage poissirad piki poste ja ümber telgi tagavad stabiilsuse kõrgetel tuultel. Y-guy-liinid pakuvad tuge, kuid vähem pingeid telkekohtadesse. Ühes pitchingis võimaldab kiire ja lihtne pitching, sisemine magamistuba on eelnevalt kinnitatud ja see võib jätta telgi eemal pakkides.
Värvilised kodeerimismärgid ja polemuhvid ning magamistoa sisekonksud minimeerivad pitching vead. PVC aknad suurendavad nähtavust ja võimaldavad valgust telki, kuid tagavad vajaduse korral eraelu puutumatuse. Voolujuhtme ventilatsioon on mugav avamine nii, et saate telgiga juhtida elektritaablit, samuti on palju sisemist taskut.

Küsitlus