Jõulupuu tuulemõõtmise meetod

Kristuse tuule jõuludega üha rohkem inimesi paratamatult jõulupuu tasu kaunistamiseks. Jõulupuu lamp on kõige elementaarsem teenetemärk, sobib see osa, mähisev rippuv graatsiline jõulupuu lamp muudab festivali liikuvaks ja säravamaks. Kuid kui palju on jõulupuu lamp, kuidas valida, kuidas seda ümbritseda? Siin illustreerime mõnda jõulupuu tuule põhitõdesid graafiliselt.

1, esimene on valida sobiv koht jõulupuu kaunistamiseks.

Võite suruda ukse läbi ukseava, et näha, kus esimene silm sageli kukub kodus, kus valgus on kogutud, ja seekord saame jõulupuu asetada, aga jõulupuu valgusega nagu kamin serva või Akna sein, on õige koht.

2 valige õige jõulupuu tuled.

Festivali kaunistamine peaks peegeldama teie isiklikke eelistusi. Kui eelistate traditsioonilisemat stiili, valige mitmesuguste värvidega hõõguv pirn, jõulupuu valgus ja kui soovite planeedil energiat säästa, valige energiatõhus LED jõulupuu lamp.

3, mitu tuled teil on vaja?

Expert TIP: 7-suu-kõrge jõulupuu, vähemalt 500 väikest tuled, iga 1 jalga kõrgem kui 100. Kui soovite heledamat pilti, võite kasutada 150 sibulit suu kohta. Muidugi, et jõulupuu laius arvutada, seda suurem on jõulupuu ümbermõõt, jõulupuu valgus, seda rohkem vajab pirn.

4, tööriistad valmis.

Ameerika Ühendriikides on jõulupuu kaunistamisel vigastatud inimeste arv igal aastal üle 15 000, seega pidage meeles, et jõulupuu kaunistamiseks tuleb ette valmistada õiged vahendid. Näiteks kasutage elektrikorraldust selle asemel, et selle välja tõsta, ja jõulupuu valguses kasutage tavalist traati ja toitepikendust; Iga jõulupuu lambipirn ei saa olla liiga palju, umbes 500 on string, kui rohkem pistikuga ühendamiseks tuleb jagada mitmeks stringiks.

5, jõulupuu valgustab rügement

Jõulupuu lamp, mis oleks jõulupuu ümber mähitud, määrati esmakordselt rühmas, mis kõlas üleliigseks. Tegelikult on seda võimalik vältida koos jõulupuu tuled kaunistatud koos, lisaks jõulupuu valgus on ka lihtne võtta jõulupuu lamp, üks käepidemega, mitte räpane, riskides riski ise kokku puutuda.

6, lihtne mähise meetod

Esiteks, jõulupuu lampi võimsus, nii et mähise ajal saab visuaalselt näha kujunduse mustrit, mis on kaunistatud allapoole suunatud puu tipust.

Kui jõulupuu asetatakse nurgas, saab jõulupuu valgusti tõmmata puu ühest küljest teisele küljele, jõulupuu esiküljel põhjas.

Kui jõulupuu on akna ees, võite pöörata puu 360 kraadi ja näha tuled edasi ja tagasi.

Nagu šikk vertikaalne joon? Samuti on väga lihtne, lihtsalt vahekauguse all olev joon, et olla suurem, selleks et puuli kuju vastaks.

Valgustust veidi 3D-na saab tuulepuu tuled harude vahel ühendada.

Ühesõnaga, naudite oma puhkust.

7, täiustatud näpunäiteid valgustuskorraldus

A, on veelgi ilusam lõnga jõulupuu valgustuse erinevad värvid. Valged jõulupuu valgustid on peamised jõulupuu valgus ja seejärel lisada ühevärvilised või mitmesugused jõulupuu tuled.

B, kasutage laetava lase valgusid, traadist riideid ja naelu, et teha jõulupuu tuled erineva kujuga. Tõmmake konks rihma kohal ja keerake see puu, tähe või muu kujuga klambri külge, seejärel keerake jõulupuu lamp ja kinnitage see raamaturiiuli serva või akna serva äärde.

C, pakendage jõulupuu tuled ümber väljas. Kõigepealt mähitakse pagasiruumi, seejärel keerake see haru otsa. Pärast ööd, jõulupuu valgusega, näete kogu puu valgustatud nagu muinasjuttu efekt.

8, pärast hooaega, et saada

Tavaliselt enne Valentinipäeva eemaldage need jõulupuu dekoratiivsed tuled. Jõulupuu tuled puhastatakse puu alumisest osast, jõulupuu lamp lõppeb aeglaselt rügemendiks, lõpuks võib olla järgmisel aastal kasutatav raamistik.