Jõulupuu päritolu

Oli öelnud, et talupidaja oli saanud näljase poisi lumemas jõuluvõistluses, kus ta oli söönud jõuluvõistluse õhtusöögi, ja laps oli hüvasti kõndinud kuusepuu harusse ja õnnistas ning ütles: "Sellel päeval on kingitus täis Filiaalid, jättes selle ilusa kivi küla, maksta tagasi oma lahkust.

Pärast seda, kui laps lahkus, leidis talunik, et puuharud muutusid väikeseks puuks, mõistsin, et tema vastuvõtt oli algselt Jumala sõnumik. Jõulupuu See lugu on jõulupuu allikas. Jõulud sokid legend

Kaua aega tagasi oli kindlasti aristokraat, tema naine suri haigusest, jättes ta ja tema kolm tütart. Aadel püüdis palju leiutisi, ebaõnnestus, aga ka raha kahanes, nii et nad pidid minema talumaja juurde, tütred pidid süüa, õmblema ja puhastama.

Paar aastat hiljem läksid tütred abielu ajastule, jõulupuu isa on muutunud rohkem alla surutud, sest tal ei olnud raha oma tütardele, et nad saaksid endale sõpru. Ühel õhtul päästsid tütred kleidid ja riputasid kampsia ees asuvaid sukaid. Pärast seda, kui pühakud Nikolai teadsid oma isa olukorda, tulid nad täna õhtul oma koju. Ta nägi peret aknast magama ja märkas tüdrukute sukad. Vahetult võttis ta välja kolm kotti kulda oma taskusse korstnas valatud, lihtsalt kukub tüdrukud sukkpüksid.

Järgmisel hommikul ärkasid tütred, et leida oma kulla täis kulda, et neil oleks võimalik osta kupee. Aristokraatia ja seetõttu saab näha tema tütar abielus, Christmas Tree sellest hetkest, et elada õnnelikku elu.

Hiljem on maailma lapsed pärivad jõulukinkide riputamise traditsiooni. Mõnedes riikides on lastel sarnaseid tavasid, näiteks Prantsusmaal, lapsed panevad kingi kamina kõrval ja nii edasi.

Maagiline legend jõulupuu kohta

Jõulud pärinevad kristlikust Piiblist, jõulupuu põhineb jõulukujulistele kohandatud kirjadele, valge külma linna teelt väikesel palmel.

Vastavate dokumentide kohaselt oli Neitsi Maarja ja seejärel tema Püha Joosepi sõber reisi ajal Jeesuse sündimisele eelnenud päeval väga raske. Praegu jõuavad jõulupuud valge linna, on väga väsinud. Seepärast otsustas Maarja istuda peopesa teedel, mõnda aega puhata ja siis kiirustada. Kuid sel ajal on väike pruun puu nagu inimese mõtlemine, aeglaselt oma filiaalid alustades, et Maria ja Püha Joosep blokeeriksid külma, nii et Virgin vältiks külma tuule rünnakut. Sellel õhtul sündis Jeesus. Sel hetkel saadab särav täht oma valguse pruuni puu peal, ebatavaliselt ilusat maagiat. Sellest ajast alates jõulupuu on populaarne jõulude ajal kohas. Tänaseks on detsembris olnud palju jõulupuhte ja anname meile piiramatu aukartust ja õnne.