Jõulupuu valgustuse tähtsus

1, on esimene valida sobiv koht kodus, sisustades jõulupuu.

Võite suruda ukse uksest, et näha, kus esimene koht kukub kodus sageli, kus koht on valguse kogumine, seekord võime jõulupuu seal asetada, kuid näiteks kamina serva või akna sisse seina äär, on ka õige koht.

2 valige sobivad jõulupuu tuled.

Festivali kaunistamine peaks peegeldama teie isiklikke eelistusi. Kui soovite rohkem traditsioonilist stiili, kasutage hõõglampide suurte erinevate värvide tüüpi; Jõulupuu valgus, kui soovid säästa energiat planeedi päästmiseks, vali energiasäästlik LED jõulupuu valguse riba.

3, kui palju jõulupuu tuled

Eksperdinõuanne: 7 jalga kõrge jõulupuu, vähemalt kasutada 500 väikest tuled; iga kõrgem kui 1 suu tõuseb 100. Kui sulle meeldib veel hiilgav välimus, võite kasutada 150 sibulit jalga kõrge kohta. Loomulikult peaks jõulupuu laius olema lisatud, jõulupuu valgustiga, seda suurem on nädala jõulupuu, seda rohkem on vaja pirnid.

4, valmis tööriistad

Seega, Ameerika Ühendriikides igal aastal, kuna jõulupuu kaunistamine enam kui 15 000 -le hädaabinumbril on, siis ei mäleta jõulupuu kaunistamisel sobivaid tööriistu. Näiteks elektriliste redelide kasutamine, mitte juhuslikult, et leida väljakannatust, et padi kõrgeks; standardse traadi ja toite pikendusjuhtme kasutamine; iga pirniga jõulupuu tuled ei saa liiga palju valida, stringi jaoks on umbes 500, jõulupuu valgus, kui vajate rohkem. Pistikuga on ühendatud mitu stringi.

5, jõulupuu valgustab koos

Esimesel jõulupuutel jõuallikaks saab jõulupuu ümber palliks, tundub see natuke üleliigne. Tegelikult on seda võimalik vältida jõulupuu tuubide kaunistamisel, mis on kokku puutunud, lisaks on mugav võtta kella puu tuled, käsitsi mähis, mitte segadus, jõulupuu koos kergete vallutamistega, risk oma .

6, lihtne mähise meetod

Esmalt keerutage jõulupuu tuled, nii et kui saate intuitiivselt näha muster moodustumist, puu tipust, et kaunistada.

Kui jõulupuu on nurgas, võite puu küljelt teisele küljele jõulupuu esiküljel jõulupuu kerge olla.

Kui jõulupuu asetatakse akna ees, saate jalgsi ringi puu 360 kraadi juures enne ja pärast valguse nägemist.

Nagu šikk vertikaalsed jooned, on ka väga lihtne, kuid ruudu all olev vahekaugus on suurem, et puu kuju vastab.

Tahad teha valgus veidi 3D mõttes, jõulupuu valguse abil saad ümbritseda puutüki laternate vahele.

Lühidalt, teie puhkus teile meeldib.

7, täiustatud kiirklahvide valgustus

a, on jõulupuuvalgustite erinevad värvid, mis on kokku ühendatud ilusamaks. Valge jõulupuu tuled ja seejärel lisage ühekordseks või mitmevärviliseks jõulupuu tuled.

b, millel on laetav LET lamp, traadist riidepuu ja mõned küüned, et toota erinevaid kunsti kujundeid jõulupuu tuled. Kõigepealt lõigake haagise riidepuu ülaosas ja keerake see puu, tähe või muu kujuga tangidega, seejärel keerake jõulupuu tuled ümber ja lõpuks riputage raamilõigu serva või akna serva .

c, jõulupuu tuled ümbritsetud puu ääres. Esmalt pakitud ümber pagasiruumi, Christmas Tree Light ja seejärel pakitud okste otsa. Öö pärast näete, et kogu puu on valgustatud, nagu muinasjutt.

8, pärast hooaja sissepääsu

Tavaliselt enne Valentinepäeva jõulupuu eemaldamiseks need dekoratiivsed tuled. Puu koristamiseks, kui puu alt puu hakkas jõulupuu tuled pisut muutma palliks, jõulupuu valgus ja lõpuks võib olla mõistlik võimalus koguda järgmisel aastal kappi ja seejärel kasutada.