Puuviljadel on pimestav värv


Fiiberoptiliste jõulupuu koosneb hulgast harukestest, millest igaüks on varustatud paljude lehtede, puu varsiga ja lillepotiga puu varre kinnitamiseks, mida iseloomustab see, et iga paljude harude juured on moodustatud paljude optiliste kiudude ja vähemalt ühe tugivarda ühendamine; kõik kimpude optiliste kiudude arv on ühendatud haru küljes oleva lehega; Fiber Optic jõulupuu puu Varda moodustamiseks ühendatakse optilised kiud, mis moodustavad hulga oksad, ja puu vardal on vähemalt üks tugielement; puuvõru all paiknev värvi reguleeritav elektriline valgusallikas; Fiktsioonielement on väljaspool harusid ja puu vardat.

Fiber puu on kõrge turvalisuse, energiasäästu, värvimuutuste ja mitmekesiste omadustega, sellel on põhipott, vahelduvvooluadapter, värvilised tuled, värvilised potid ja muud komponendid, see on seotud jõulupuu jõulupuu kiududega, optiliste kiud valgus ülekanne funktsioonid, läbi jõulupuu lõpus pot tulede valgusallikas, tulistas värvi üle värv pott, Fiber Optic jõulupuu vedada lõpus kiudaine valgustus jõulupuu, sest pot on pöörlevad nii et kiu jõulupuu näitas erinevaid valgusvärve, Fiber Optic jõulupuu, mis moodustaks jõulupuu pimestav värv.

Optilise kiu jõulupuu iseloomustab see, et see sisaldab: basseini, mille ülemine otspind on moodustatud avaga, mis on ühendatud basseini sees asuva ruumiga; optilise kiu puu, mis koosneb kiudude komplektist või enamast ja puidust pagasiruumi. Multifunktsionaalne värvimuutusseade on paigutatud basseini Fiber Optic jõulupuu ja valgusallikas asub aluse avauses, mis koosneb peamiselt valgusallikana asuv valgusallikas; üks või mitu valgust kiirgavat dioodi, üks juhtskeem ja kõik valgust kiirgavad dioodid on keskselt vastavuses pjedestaali avanemispositsiooniga.

Jõulude kaunistatud jõulukinke, eriti viimastel aastatel on Fiber Optic jõulupuu elektriliste mänguasjade levimus, jõulueelised on olnud ka elektroonilised, lihtsad muutused ornamentidena või kaunistuseks.

Optiline kiud jõulupuu Kuna oksad ja puutõrud on valmistatud optilistest kiududest ning nende optilistest kiududest ja lehtede faaside sidumisest, on puu all optiline jõulupuu värviga reguleeritava elektrilise valgusallikaga, nii et iga valguskiber valguses allikas Peale selle pealetükkide pealekandmist pealekantud väljaandes on värviline punkt-valgusallikas, mistõttu kasuliku mudeli puhul pole tegemist mitte ainult uue struktuuriga, vaid ka täis värskusega.

Optilise kiu valguse juhtimine optilise kiu valgusjuhi omaduseks moodustab pimestava optilise kiu puu. Kuna mootor 63 pöörleb värvilaager 62, Fiber Optic jõulupuu pöörlemisel, muutub valguse värtus igal ajal ja optilise kiu puu värv muutub. Ühe värvi kiudude muutmine jõulupuu annab lihtsa kaunistuse igav mulje. Kuid Fiber Optic jõulupuu varieeruvad värske kiu discuscripts pakuvad huvitavat värvimuutust