Mändide arengVastavalt jõulude tavapärastele andmetele on esimene männipuu valge linna teeäärse väikese palmipuu. Jeesuse sündimise esimesel õhtul läksid Neitsi Maarja ja Püha Joosep külma linnusse, väga väsinud, Virgin langes mõneks ajaks puu peale, see väike palm, nagu oleks eelistatud. Paistab, et tema oksad on lahti , Neitsi Maarjale, kes vastutab külma tuule puhumisele. Öö keskel sündis Jeesus Kristus. Sel ajal ilmnes taevas eriti särav täht, välja antud suurepärane valgus, männi jõulupuu otse tabas väikese palmipea, ringis ilusasse avausse. Sellest ajast alates oli jõulude väike pruun puu, mis moodustas suursuguse positsiooni.

Keskaegsed ajad, Saksamaal populaarne religioosne teater Edeni mängus pärast Jumala loomist, andis Adam Eev Jumalat, kui mängitud õunapalmidega kaetud mängu, mis esindab "elupuu" või "tundma head ja kurja" puu ". Hiljem kolis kodus elu "elu puu", Pine Christmas Tree, mis oli päästja saabumise sümbol. Selle sümboli väljatöötamisel viiendikkümnendal sajandil kaunistatud männipuud on muutunud tavaks.

Pine Trees osutas taeva kuningriigile. Puu peal paiknevad tähed kujutavad erilist tähte, mis juhib tarkust Petlemma Jeesuse otsimisel. Pine Jõulupuu Tähtede valguse eesmärk on tuua maailm Jeesuse Kristuse valgusele. Puu all olev kingitus kujutab endast Jumala annet ainsa maailma poja kaudu: lootust, armastust, rõõmu ja rahu. Nii et jõulude ajal kaunistavad männipuud.

Legendi mändide puu päritolu kohta: öeldakse, et talupidaja oli saanud näljase ja nälja lapse lumemas jõuluvõistluses, kus tal oli jõuluvõistlusel õhtusöök, ja lapsel oli hüvastijätku maa peal ja õnnistatud Ütles: "Uus aastapüha, filiaalide kingitus, Pine Christmas Tree jättes selle ilusa Sugimura, maksta tagasi teie lahkust." Põllumajandustootja leidis, et puu oksad tõesti muutuvad väikeseks puuks, ta mõistab ainult nende vastuvõttu. Originaal on Jumala sõnumik. See lugu muutub männi allikaks. Eeldatakse hiljem ajaloolisi andmeid, umbes 200 aastat aastas hakkasid jõulude tähistamiseks kasutama filiaale kaunistustega.

Jõulupüha osana on igihaljas puu või kuusepuud, mis on valmistatud küünalde ja kaunistustega. Kaasaegne männ pärit Saksamaalt. Iga aasta 24. detsembril asutasid sakslased kodus kuusepuu (Edeni aiapuu puu) ja panid selle peale küpsised, mis tähendas pühakoda (kristliku lepituse tähistamine). Kaasaegne küpsiste kasutamine küpsiste asemel, aga ka sageli Kristuse küünlaid sümbol. Lisaks on interjööril ka jõulutorn, puust kolmnurkkonstruktsioon, seal on palju väikeseid võrke Kristuse kuju, torni kaunistatud igihaljad oksad ja lehed, küünlad ja täht. 16. sajandiks ühendati puu külge jõe torni ja Edeni puud.

Mänd puu kaunistamiseks näib olevat sarnane maailm. Pine puud kasutatakse igihaljastel puudel, enamasti neli või viis jalga suurt väikest palmipuudust või väikest mändi, mis on istutatud suurel lillepotist, puu on täis värvilisi küünlaid või väikeseid tuuleid ning seejärel igat liiki riputada. Erinevad Dekoratsioonid ja paelad, samuti laste mänguasjad ja pere kingitused. Pärast kaunistamist on hea, elutoa nurgas. Kui see asetatakse kirikusse, auditooriumisse või avalikesse kohtadesse, on männipuud suhteliselt pikad, kuid puu võib ka panna kingitusena.