Puu sümboliseerib eluOn jõulupuu, jõulupuu suurendada festival atmosfääri rõõmu valmistada. Jõulupuud tehakse enamasti igihaljad puud, näiteks seeder, elu sümbol. Puu on kaunistatud erinevaid Küünlad, värvi lilled, mänguasjad, tähed, riputada erinevaid jõulukinke. Jõuluõhtul, inimeste laulu ja tantsu ümber puu, nautida rõõmu.

Kasuliku mudeli koosneb järgmistest osadest: ülemine, ühendamine jõulupuu harumuhvi, alumine haru ja lehtede ühendus muhv ja kevadel tükk. Kasuliku mudeli ühendatakse omavahel ühendatud filiaal Ülemiste filiaal ja madalama filiaali või filiaali ja ühendavad varrukas olemasoleva puu puu puu stabiilsust on halb, kogu puud ei ole tugev, lihtne lahti, inetu ja jõulupuu puuduste korral ja rahandussüsteemi stabiilsuse tugevdamisele kogu puu, tugevust, stabiilsust, puu, lihtne paigaldada, jõulupuu, funktsionaalne ja praktiline kogu ilus ja lihtne lahti ja nii edasi.

Lääne punane, roheline ja valge värvi jõulud, jõulud on kodus igas peres tuleb kasutada jõulud värv kaunistada. Punane

Värvid on jõulud Lilled ja küünlad jõulud. Jõulupuu on peamine ornament Christmas, koos langetamine on kuusk, jõulupuu cypress oli torni kujuline igihaljas puu kaunistus. Jõulupuu rippus üle Värvikad laternad, kingitused ja lilled paberist aga ka valgustatud jõulud küünlad.

Öeldakse, et jõulupuu ilmus esimene Vana-Rooma keskpaigas Nongshen Festival, Nikolai 8. sajandil vertikaalne puu pühendatud beebi Saksa misjonär. Siis sakslased panna nagu Aadam ja Eeva, jõulupuu festival 24. detsember ja panna "Aed Aed" mis sümboliseerib Eedeni ja riputatud küpsised nimel Püha leib, mis sümboliseerib lepituse, ja küünal ja Kristuse sümbol. Limusiiniga, reformija Martin Luther, et saada staar Jõuluõhtul, eesmärk seada koju kodus küünlad jõulupuu. Kuid Lääne päritolu jõulupuu on populaarne ütlemine: on hea talupidaja, jõulupüha, jõulupuu soojalt meelelahutust ekslemine laps, jumalagajätt, lapse volditud põhjusel lisatakse filiaali oksad kasvavad puud, lapse osutas põllumajandustootjatele puu ütles, et igal aastal täna jõulupuu puud on kaetud kingitustega tagasi teie külalislahkust. Et näha tänapäeva inimesed, puu on alati kaetud väike kingitus.