Saksamaal sündinud jõulupuu


Kaasaegsed jõulupuud pärinevad Saksamaalt ja hiljem järk-järgult populaarsed maailmas, nagu jõulupühad üks kuulsamaid traditsioone. Sageli inimesed jõulude ajal ja pärast igihaljas taim nagu männi maja või väljas, ja kaunistatud jõulud tuled ja värvi kaunistused. Ja panna puu peal ingel või täht.

Kuidas jõulupuu kaunistatakse?

Üldine jõulupuu on valmistatud PVC materjalist sulgedest lehtedest pakitud metallist stenti, väiksemast kunstlikust jõulupuust kinnitatakse puidust, mis on lõigatud aluselt. 5 cm kõrgune jõulupuu suurus kaunistuste lauale, kuni 200 cm laiune paigutuspuu. Viimastel aastatel on enam populaarne "fiiberoptiliste jõulupuu", kui võim on ühendatud erineva tooniga.

Kuidas jõulupuu kaunistavad kaks?

Kui jõulupuu suurem suurus on tavaliselt kogu paketi esimene komplekt, mis hõlbustab käitlemist, ostetakse ja seejärel vabastatakse. Jõulupuu Tähelepanu filiaalide täispikkusele näib olevat elus, kuid filiaalid ei ole liiga korralikud, et natuke paremini säilitada looduslikku kuju.

Kuidas jõulupuu kaunistab kolme?

Siis seotakse väikese ehtega, peal tuleb valida rohkem pimestav ehteid, neil on viimistlusele vastav mõju, tavaliselt kasutatav kuldne viiekordne täht, jõulupuu, mille abil saate asetada õrna jõuluvana nukud. Kui soovite lisada, siis lülitatakse automaatselt välja vilkuvad jõulutuled, kuid pöörake tähelepanu ka sellele, kas toitejuhe on piisavalt pikk, kas traadist on jalgsiini välistatud, iga valguslint on kindlalt fikseeritud, pöörama tähelepanu sellele, kas Pinge on piisav.