Puu on muutunud aktiivsem Ornament Christm


Puu on rikkalik kristliku religioosse tähendusega, ei saa esitada: paradiisis, elu Kristuse risti, puu puu kui paavst "Vaikne kirje" mainida oma elupuu nägemine, sünnitab see puu 12 komplekti terapeutilise puu iga kuu. Jõulupuu kaunistused ja väikesed kingitused, pidulikum soodne tähendus.

Päritolu:

Ilmselt pärineb religioosne draama, mis oli alguses keskajal, mängida Paradise jõulupuu, mis oli lavastatud kiriku või town Square Euroopas populaarne jõulupuu.

See draama jutustab inimese "originaal vanavanemate loomine" Paradise kuni sündi Jeesus Kristus Petlemmas. Alati on suure puu apple ja paradise sümbol laval.

Varsti inimesed hakkasid jõulud custom: rippuvad kingitused "paradise puud" kodus ja valgustus küünlad tähistada sündi Jeesus Kristus, et taastada paradiis inimkonnale.

Kaasaegne puu pärit Saksamaalt, jõulupuu ja seejärel järk-järgult sai populaarseks maailma üks kuulsamaid traditsioone jõulude tähistamine. Tavaliselt inimesed igihaljas nagu mänd maja ja õues jõulupühi ja Kaunista jõulud tuled ja värvikas dekoratsioonid. Ja ingel või täht puu peal.

Jõulupuu on igihaljas puu, kaunistatud küünal ja kaunistused. Üks oluline osa jõulud, kaasaegne pärit Saksamaalt, jõulupuu ja seejärel järk-järgult sai populaarseks maailma üks kuulsamaid traditsioone jõulude tähistamine.

Mitmeid sakslased emigreerus Ameerika Ühendriikidesse 1830. Need inimesed on katoliku ja Christian, enamasti laiali New Yorgis ja üle kogu Inglismaa. Oma jõulupuu juhtinud tähelepanu ja kohalikega imitatsioon ja hiljem jõulupuu sai populaarseks Ameerika kirikutes ja peredele. Jõulupuu maailmas, eriti Euroopas, Ameerikas ja Austraalias, jõulupuu on muutunud kõige elava, armas dekoratsioonid, punktiir Värvikad jõulud, kuid ka sümboliseerib rõõmu ja lootust.

Päritolu jõulupuu on erinevaid legende ja lugusid. Mõned legendid Jumala Messenger lihastama, kui väike poiss, pärast on meelelahutust vaeste pere, jõulupuu filiaali põhjusel, puu on täis kingitusi ja mõned ütlevad, et jõulupuu on Neitsi Maarja peavarju lumi puu. Tegelikult puu nendele tingimustele: Okaspuud, igihaljas, keset Euroopa jõulupuu on hulgimüük, puu kuju muuta kolmnurkne. Puud, et need tingimused on täidetud, saab tegelikult "Jõulupuud".