Puu on väga rikas kristlik religioosne tähendus


Jõulupuu on jõulude tähistamine küünalde ja kaunistused, et kaunistada kuusemets või männid. Kaasaegne jõulupuu pärit Saksamaalt. 24. detsember igal aastal, sakslased seadistada fir tree (puu Eden Aed) kodus ja riputatud küpsised, mis sümboliseerib sanctuary (Christian lepituse märk). Modern kasutada igasuguseid küpsiste asemel Püha küpsised, jõulupuu, kuid sageli ka lisada sümbol Kristuse küünlad. Lisaks on salongi ka jõulud torn, puust kolmnurk struktuuri, on palju väikese ruuduga paigutatud Kristuse kuju, igihaljas lehestik, küünlad ja star torni. Jõulupuu poolt ühinemisel XVI sajandi jõulud torni ja Eedeni jõulupuu.

Määratletud jõulupuu:

Tegelikult puu on väga rikas kristliku religioosse tähendusega, on seal esindatud: aias puu, risti Kristuse elu puu, John Apostli kirjes"vaikne" nimetatud jumalad vt elupuu, see puu sünnitama jõulupuu kaksteist komplekti ravitoime puu iga kuu. Jõulupuu kaunistamiseks ja väikesed kingitused, pidulikum soodne tähendus.

Päritolu:

Puu on ilmselt saadud religioosne draama varasest keskajast - "paradiis", mis on lavastatud ajutise Kabel või town Square Euroopas.

See draama jutustab inimkonna vanavanemate on paradiisis loomisest kuni selle "Jeesus Kristus sündis külma." Laval alati on puuvõras rippuvat apple jõulupuu paradise puud sümbol.

Varsti inimesed hakkasid jõulud custom: Home paradise puu rippus kingitus, jõulupuu, kuid siinkohal ka tähistada Jeesuse Kristuse sündi inimese tabamine Paradise küünal.

Kaasaegne jõulupuud on Saksamaa ja hiljem järk-järgult populaarne kogu maailmas, nagu üks kuulsamaid traditsioon jõulude tähistamine. Sageli inimesed jõulud enne ja pärast on igihaljas taim nagu mänd maja või õues, ja jõulud tuled ja värvi dekoratsioonid. Ja ingel või täht puu peal.