PVC jõulupuu mittesüttivategaValge pulbri amorfse struktuuriga PVC puhul on hargnemise määr suhteliselt väike, suhteline tihedus 1,4 või nii, klaasistumistemperatuur 77-90 ° C, 170 ° C või enam nii hakkas murda [1], stabiilsus kerge ja sooja vaesest, üle 100 ℃ või pärast pikaajalist päikese käes lagunemist ja vesinikkloriidi tekitamist ning edasine automaatne katalüütiline lagunemine, mis põhjustab värvimuutusi, füüsikalised ja mehaanilised omadused vähenevad kiiresti, praktilistes rakendustes tuleb lisada stabilisaatorit, et parandada soojuse ja valguse stabiilsus.

PVC molekulmassi tööstuslik tootmine on tavaliselt vahemikus 50 000 kuni 110 000, suur polüdisperssus, molekulmass tõuseb polümerisatsiooni temperatuuri vähendamisega; pole fikseeritud sulamistemperatuuri, 80 ~ 85 ℃ hakkas pehmendama, 130 ℃ viskoosse olekuna, 160 ~ 180 ℃ hakkas muutuma viskoosse vooluga; neil on head mehaanilised omadused, tõmbetugevus umbes 60 MPa, löögitugevus 5-10kJ / m2; suurepärased dielektrilised omadused.

PVC oli maailma suurim plastikust, PVC jõulupuu tootmine, mis on väga ulatuslik. Laialdaselt kasutatakse laialdaselt ehitusmaterjale, tööstustooteid, igapäevaseid vajadusi, põrandakatteid, põrandaplaate, tehisnahast, toru, traadi ja kaablit, pakkematerjali, pudeleid, vahtmaterjale, tihendusmaterjale, kiudu jne.

PVC on polüvinüülkloriid, inglise nimetusega PVC (polüvinüülkloriid), vinüülkloriidmonomeer (vinüülkloriidemomeer, viidatud kui VCM) peroksiidis, assoühendites ja muus initsiaatoris; PVC jõulupuu või valgus, soojust Polümeriseerub vabade radikaalide polümerisatsiooni polümerisatsiooniga. Vinüülkloriidhomopolümeer ja vinüülkloriidkopolümeer koos nimetatakse viinüülkloriidvaikuks. Materjal on mittekristalne materjal. PVC-materjalid sageli lisatud stabilisaatorite, määrdeainete, abiainete, värvainete, löökkindlate ainete ja muude lisaainete tegelikul kasutamisel. Mitteületavusega, kõrge tugevusega PVC jõulupuu vastupanu ja suurepärane geomeetriline stabiilsus. PVC on tugev vastupanu oksüdeerijatele, redutseerijatele ja tugevad happed. Siiski võib see olla tugevalt oksüdeeritud hape, näiteks kontsentreeritud väävelhape, kontsentreeritud lämmastikhappega korrosioon ja seda ei saa kasutada aromaatsete süsivesinikega, klooritud süsivesinikega, mis on kokkupuutes

PVC jõulupuu on Ameerika perekondlike jõulude jaoks oluline element, sest neile pole PVC jõulupuu. Jõulusid ei nimetata jõule. Hiinas, enne jõule, PVC jõulupuu, peavad paljud inimesed valmistama PVC jõulupuu, soovivad, et esialgne PVC jõulupuu läheks metsa puu nägemiseks, kuid võid kasutada ka kunstlikku PVC jõulupuu avamiseks, ühist kunstlik PVC jõulupuu, PVC materjalist valmistatud väiksemast kunstlikust PVC-st valmistatud metallist stent, mille jõulupuu on kinnitatud põhja poolt lõigatud puidust. Suurus 5 cm kõrgusel kaunistuste lauale, kuni 200 cm suurune paigutuspuu. Viimastel aastatel on enam populaarne "kiudoptiline PVC jõulupuu", kuni võim on ühendatud erineva tooniga.

Kui teete 6-suu PVC jõulupuu, PVC jõulupuu kaunistamiseks, on vaja umbes kuus kergekaarti, millest igaühel on 100 tuuletõmmet, millest igaühel on filiaalide tipust kõrgemad harjad, seejärel pöörake tagasi ja keerake oksad ümber see kindel. Aga ka puu riputada mõned õunad, mänd koonused, lipsu punane siid festival, osakond värvi kommid, magus aprikoos, seal on armas beebi ja muud mänguasjad, samuti väike kinkekarp. Keskmise valgustuse paigutus on punkt, mis võib olla kihiline PVC-jõulupuu ümber või seiskamine üles ja alla.

PVC jõulupuu ehteid, mis:

1, puu top star: puu top star lisatakse PVC jõulupuu täht, nagu PVC jõulupuu kroon, koos top kleit, kandma "kroon" PVC jõulupuu on üsna palju Xianqi. PVC jõulupuu Mõned puu tipud võivad olla ka laetud valgustatud, vilkuvad väga pilkupüüdev.

2, nukk: kallis ilusat nuku puuviljas puuviljas puuviljas puuviljapuust puuviljad, lase lastel see maha panna.

3, snowflakes: roheline PVC jõulupuu kaetud erinevate värvidega pärast dekoratsioonid, siis ikkagi tundub midagi vähemat. Jah, see on valge lumehelves. Samal ajal võite osta katusel üks suured lumesadu, saate nautida lumet ruumi tundes.

4, kellad: kellad sümboliseerivad nii kristlase sünnist (Päästja tuli) kellakunsti rõõmu kõne rõõmu tähendusest, vaid ka bändi kelladesse, et inimesed saaksid tagasi pöörduda Jumala poole pool ei lähe kaduma Ringi tähendus samal ajal juhib ka deemonite tähendust.

5, õunad ja rubiin: õunad või punane jade, tuntud ka kui kugeli kaunistused, tõi Adami esile puuvilja esialgse patu, sest Eeden puuvilja tarkus ei sümboliseerita mitte ainult puuvilju, et tuua viljakas või õnnelik vilja, vaid punane Jade puu aias, et tuua igavene elu ja mõnikord ka sümboliseerib igavesti.

6, jõulud pikk roheline ring: Lääneriigid Jõulukaunistused ukse juures kaunistustega, tavaliselt rohelise lehestiku või rotangaga (lahtised juuksed, männianlad jne) ning hõbeda metallist ja kullast kellad punase lindiga. Rohelise, valge, kollane, punane õnnelike festivalide nimel, PVC jõulupuu, kes loeb rõõmsameelset kristust või lühendatult x'mas.

PVC jõulupuu teenetemärgid Lisaks eelmainitud mitmele tähtsamale ehtele, kuid sisaldab ka jõulupalli, punase lukuga kuldserva vööri, lumepalli ja mitmesuguseid värvilisi paelasid jne. Need asjad muudavad PVC jõulupuu kleit kergemaks, festivali õhkkond rikkaks.