PVC jõulupuu on vastupidav ja vastupidav

PVC-nahast valmistatud jõulupuu nimega PVC jõulupuu

PVC-nahast materjali omadused:

Tegelikult on see mingi vinüülpolümerisatsiooni materjal ja selle materjal on mingi mittekristalne materjal. PVC materjale kasutatakse sageli stabilisaatorite, määrdeainete, abiainete, värvimaterjalide, löökidevastaste ainete ja muude lisandite tegelikuks kasutamisel. Selle eeliseks on mittesüttiv, kõrge tugevus, jõulupuu vastupidavus PVC-le ja suurepärane geomeetriline stabiilsus. PVCl on tugev vastupanu oksüdeerijatele, redutseerijatele ja happele. Siiski võib seda rikastada kontsentreeritud väävelhappega, kontsentreeritud lämmastikhappega, jõulupuu PVCga ja seda ei kohaldata ka kokkupuutel aromaatsete süsivesinike ja klooritud süsivesinikega.

PVC-nahast materjali omadused:

Üldine värv on särav, korrosioonikindel, tugev ja vastupidav, see on maailma lemmik, üsna populaarne ja seda kasutatakse laialdaselt ka komposiitmaterjalides.

PVC-nahast materjali värv on mitmekesine, värv on hiilgav; Naha paksus on üldiselt 1-20 cm 0,07-2 mm; Sõltuvalt kliendi vajadustest võib PVC jõulupuu toota mitmesuguseid muutuvaid jõulupuu.

Polüvinüülkloriid, ingliskeelne lühend PVC (polüvinüülkloriid) on vinüülkloriidmonomeer (vinüülkloriidemomeer, lühend VCM) peroksiidis, asovormis olevas ühendis ja nii edasi, või valguse all, vabade radikaalide abil Polümeerumine polümeer. PVC jõulupuu Vinüülkloriidpolümeerid ja vinüülkloriidkopolümeerid nimetatakse vinüülkloriidvaikudeks.

PVC on valge pulbri amorfne struktuur, väike toetusaste, suhteline tihedus ligikaudu 1,4, klaasi temperatuur 77 ° C-90 ° C, 170 ° C hakkas lagunema, valguse ja kuumuse halb stabiilsus 100 ° C juures pikema Päikesevalguse kokkupuute perioodil lagunevad ja toodavad vesinikkloriidi, PVC jõulupuu ja edasist automaatset katalüütilist lagunemist, mis põhjustab värvimuutust, PVC jõulupuu füüsikalised ja mehaanilised omadused ka kiiresti vähenevad, praktilistes rakendustes tuleb lisada stabilisaator, et parandada soojuse ja valguse stabiilsust .

PVC jõulupuu tootmisprotsess:

A. Lehtede tootmisprotsess:

1. Vastavalt kliendi soovile viib joonistuslint Iron Line (üldine 19-24), PVC-nahk materjal pärast seda, kui joonistusmasin pressib mustrit, muutub kombinatsioon lehe tüüpi pooltooteks;

2. Lõika pika ribad (üldiselt 5,4 meetrit) niidukiga ja lõigatakse vastavalt tootmisnõuetele lehtedele teatud pikkuses (lehed üldiselt 8-40 cm);

B. Traadi tootmisprotsess:

Tootmisnimekirja järgi toodab PVC jõulupuu vastavat traati (üldine 5-14 #) ja seejärel vastavalt tootmisjuhistele sirgendamismasina abil lamestamismasina, lõigatud vajaliku suurusega (üldine 8-70 cm)

C. Tõmmake puu, ühendage puu tippprotsess:

1. Tootmistellimuste kohaselt viidi juurte, lehtede, puuvillariba, PVC jõulupuu lõikamine sidusmasina külge, mis oli ühendatud juurteharuga;

2. Tootmisnimekirja kohaselt viidi oksad, terastorud, puuvillaribad ühendada pooltoote puu külge seotava sidumispuust masinaga;

3. Tootmisloendi kohaselt viis ta traadi, lehtede, puuvillaviliini lõikamiseks, sidudes pealmise masinaga, mis oli seotud puu tipuga;

D. Montaaž, virnastamine:

1. Tootmisloendi kohaselt kaelustage puu, puu tipp, seejärel tuubi südamik, torupesa, PVC jõulupuu ja lõpuks kokku pandud puu,

2. Kui võimalik, nii et puu lahkub, ei korrigeerita kuju, vaata ilusaks, on elujõudu; Ärge valage üheskoos kuhurõhku, sest PVC kuhiku surve deformeerub, kui puistu surve koos pakendiga ei tundu puu välja.

Pakendamise protsess:

Vastavalt nõuetele, viinud kasti, pooleldi puu, puu suu, manuaal ja seejärel pakendis.

Jõulupuu pakendamiseks on kõige parem toota pool-, külgpakend, sel juhul maksimaalse skaalaga, et tagada puu ilus jõudlus; Töötaja pakendamisnõuetes ei saa puu pigistada, seda teha kergelt, valmistoote mähkimiseks, ülespoole registreerumiseks, koodikogus puhas, PVC Jõulupuu püsivate ja lihtsate punktide arv.

PVC jõulupuu jaoks on see jõulupuu läige hea, kerge, lihtne koguda, odav, on hea jõulukink. Kui lähed mõne dekoratsiooniga, on efekt parem ja välimus tundub paremini!

PVC jõulupuu 265 jüaani, PVC on PVC, ingliskeelne lühend PVC (polüvinüülkloriid) on vinüülkloriidmonomeer (vinüülkloriidemomeer, lühend VCM) peroksiidis, aossoolaga initsiaatoris ja nii edasi või valguse all soojus Polümerisatsioonireaktsiooni mehhanism polümerisatsiooni vabade radikaalide polümerisatsiooniga. Vinüülkloriidpolümeere ja vinüülkloriidkopolümeere nimetatakse vinüülkloriidvaikudeks. PVC jõulupuu See materjal on mingi mittekristalne materjal. PVC materjale kasutatakse sageli stabilisaatorite, määrdeainete, abiainete, värvimaterjalide, löögikindlate ainete ja muude lisandite tegelikuks kasutamiseks. Selle eeliseks on mittesüttiv, kõrge tugevus, ilmastikukindlus ja suurepärane geomeetriline stabiilsus. PVCl on tugev vastupanu oksüdeerijatele, redutseerijatele ja happele. See võib aga korrodeeruda kontsentreeritud väävelhappega, kontsentreeritud lämmastikhappega ja seda ei kasutata ka kokkupuutel aromaatsete süsivesinike ja klooritud süsivesinikega.