PVC Jõulupuu värv Suurepärane


Valmistatud PVC-nahast, mis on valmistatud jõulupuust, nimetatakse PVC jõulupuuks

PVC nahk iseloom:

Tegelikult on see vinüülpolümeer, materjal on mittekristalne materjal. PVC materjalid sageli lisatud stabilisaatorite, määrdeainete, abiainete, värvainete, löövete ja muude lisandite tegeliku kasutamisega. Mittesüttivus, kõrge tugevus, ilmastikukindlus ja suurepärane geomeetriline stabiilsus. PVC on tugev vastupanu oksüdeerijatele, redutseerijatele ja tugevad happed. Kuid see võib olla kontsentreeritud oksiidhape, näiteks kontsentreeritud väävelhape, kontsentreeritud lämmastikhappegaaside korrosioon ja seda ei kasutata aromaatsete süsivesinikega, PVC Jõulupuu klooritud süsivesinikud, mis on kokkupuutes antud juhtumiga.

PVC naha omadused:

Üldiselt erksavärv, korrosioonikindel, vastupidav, tänapäeva maailm on armastatud, üsna populaarne ja seda kasutatakse laialdaselt ka sünteetilises materjalis.

PVC nahast värv ja mitmekesine, erksavärviline; Naha laius on tavaliselt 1-20 cm; Paksus üldiselt 0,07-2MM; Vastavalt kliendi vajadustele võib toota jõulupuu mitmekesist mustrit.

PVC jõulupuu tootmisprotsess:

A. Lehtede tootmisprotsess:

1. Vastavalt klientide vajadustele tõi tõmbetraat (üldiselt 19-24 #), PVC-nahk; Pärast reljeefse masinaga joonistamist lehe pooltooteks;

2. muruniiduki abil pika riba (tavaliselt 5,4 meetrit) tõmmata vastavalt tootmisnõuetele, mis on lõigatud teatud lehtede pikkusega (lehed üldiselt 8-40 cm);

B. traadi tootmisprotsess:

Ühe toote valmistamiseks viige vastav traat (tavaliselt 5-14 #) ja seejärel vastavalt üksiku tootmisele sirgendamismasina abil lamestamismasina, lõigatud nõutava suurusega (üldiselt 8-70CM)

C. seotud, seotud puu, seotud puu tippprotsess:

1. Vastavalt toodangu ühele, viia lõigatud traat, lehed, puuvillane lõng, mis on seotud juurdekasvu kimp;

2. Üksiku PVC jõulupuu tootmise tulemusena ühendati puu külge puu külge kinnitatud haru, teras, puuvill;

3. Üksiku PVC jõulupuu tootmise tulemusena viiakse traat lõigata, lehed, puuvillane lõng, mis on ühendatud puutüvi külge kinnitatud lipsimasinaga;

D. kokkupanek, virnastamine:

1. Vastavalt ühe, lingitud puu, puu tipu ja seejärel hea tuubi südamiku, torupulgaga ja lõpuks kokku pandud puu tootmisele,

2. asetage lauale nii palju kui võimalik, nii et lehed ei kujuta, välja näeb, on elujõudu; Ärge kallake kokku, sest PVC materjali kuhjumine pikka aega deformeerub, kui kogus koos, pakendini, Puu pole selline.

Pakendamise protsess:

Nõuete kohaselt juhtivad karbid, pooltooted, puujalgad, brošüürid ja seejärel pakendid.

Jõulupuu pakendamiseks on kõige parem toota külgpakend, nii et suurim skaala saaks puu esteetilist jõudlust tagada; Pakendamise nõuetes PVC Jõulupuu ei saa töötajad puu kõvasti pigistada, tee seda kergelt, valmistooteid, et märgid oleksid kinni peetud, koodipaksus korrektselt, järjepidev ja hõlpsasti kasutatav number.

PVC jõulude jaoks on see jõulupuu läikiv, kerge kaal, lihtne kogumine, odav, on suurepärane kingitus jõuludeks. Kui see koos mõne dekoratsiooniga on efekt parem, vaata paremat pilti!