Männimetsad on pikemad


Puuviljad on jõulupühade osana igihaljad puud. Kuna männid on igihaljas, sümboliseerib see igihaljas puu igavest elu, mida kristlased on Kristusele andnud. Täpilised trepid osutavad taevasse. Puu peal paiknevad tähed kujutavad erilist tähte, mis juhib tarkust Petlemma Jeesuse otsimisel. Tähtede valguse eesmärk on viia maailm Jeesuse Kristuse valguseks. Puu all olev kingitus kujutab endast Jumala annet ainsa maailma poja kaudu: lootust, armastust, rõõmu ja rahu.

Mändipuu männipuude valik: sest jõulud on talvel, mändi kasutavad alati igihaljad puud. Kuna männid on igihaljas, sümboliseerib see igihaljas puu igavest elu, mida kristlased on Kristusele andnud.

Jõulud mändpuu põhjuste kaunistamiseks:

Vastavalt jõulude tavapärastele andmetele on esimene männipuu valge linna teeäärse väikese palmipuu. Jeesuse sündimise esimesel õhtul läksid Neitsi Maarja ja Püha Joosep külma linnusse, väga väsinud, Virgin langes mõneks ajaks puu peale, see väike palmipuu, männipuu jõulupuu, justkui meeldis. Näib, Lahti oma oksad, Neitsi Maarjale, et taluda külma tuulepuhumist. Öö keskel sündis Jeesus Kristus. Sel ajal tundus taevas eriti säravaid tähte, andis suurepärase valguse, otse tabas väikese palmipea, ringis ilusasse avausse. Sellest ajast alates oli jõulude väike pruun puu, mis moodustas suursuguse positsiooni.

Keskaegsed ajad, Saksa populaarne religioosne teater Edeni mängus pärast Jumala loomist andis Adam Eve Jumalat, kui mängitud õunapalmidega kaetud mängu, mis esindab "elupuu" või "tundma head ja kurja" puu ". Hiljem kolis elu "elu puu" koju, päästja saabumise sümboliks. Selle sümboli väljatöötamisel viiendikkümnendal sajandil kaunistatud männipuud on muutunud tavaks.

Pine Trees osutas taeva kuningriigile. Puu peal paiknevad tähed kujutavad erilist tähte, mis juhib tarkust Petlemma Jeesuse otsimisel. Pine Jõulupuu Tähtede valguse eesmärk on tuua maailm Jeesuse Kristuse valgusele. Puu all olev kingitus kujutab endast Jumala annet ainsa maailma poja kaudu: lootust, armastust, rõõmu ja rahu. Nii et kui jõulude ajal kaunistavad männipuud.

Legend mändide puu päritolu kohta: öeldakse, et talupidaja oli saanud näljase ja nälja lapse lumemas jõululossis, kus tal oli jõuluvõistlus, ja lapsel oli hüvastijätku maa peal ja õnnistatud Ütles: "Aastapäev, filiaalide kingitus, jättes selle ilusa Sugimura, maksta tagasi teie lahkust." Põllumajandustootja leidis, et vasakpoolne laps leidis, et puuharud tõesti muutuvad väikesteks puudeks, Mänd Jõulupuu ta aru saab ainult nende vastuvõtmist. Originaal on Jumala sõnumitooja. See lugu muutub männi allikaks. Eeldatakse hiljem ajaloolisi andmeid, umbes 200 aastat aastas hakkasid jõulude tähistamiseks kasutama filiaale kaunistustega.

Jõulupüha osana on igihaljas puu või kuusepuud, mis on valmistatud küünalde ja kaunistustega. Kaasaegne männ pärit Saksamaalt. Iga aasta 24. detsembril asutasid sakslased kodus kuusepuu (Edeni aiapuu puu) ja panid sellele küpsised, mis sümboliseerivad varjupaika (kristliku lepituse märgi). Moodsa küpsiste asemel küpsiste, Pine Christmas Tree, kuid sageli lisada Kristuse küünlaid sümbol. Lisaks on interjööril ka jõulutorn, puust kolmnurkne struktuur, seal on palju väikseid võrke Kristuse kuju, torni kaunistatud igihaljad oksad ja lehed, küünlad ja täht. 16. sajandiks ühendati puu külge jõe torni ja Edeni puud.

Mänd puu kaunistamiseks näib olevat sarnane maailm. Pine puud kasutatakse igihaljastel puudel, enamasti neli või viis jalga suurt väikest palmipuudust või väikest mändi, mis on istutatud suurel lillepotist, puu on täis värvilisi küünlaid või väikeseid tuuleid ning seejärel igat liiki riputada. Erinevad Dekoratsioonid ja paelad, samuti laste mänguasjad ja pere kingitused. Pärast kaunistamist on hea, elutoa nurgas. Mändi jõulupuu Kui see asetatakse kirikusse, auditooriumisse või avalikesse kohtadesse, on männipuud üsna pikad, kuid puu võib ka panna kingitusena.