Pine Tree on Evergreen

Pine tree Jõulupuu sümboolne tähendus Kuna mänd on igihaljas, tähistab see igihaljas puu kristlaste igavest elu, kes usuvad Kristust. Märatud trepilad osutavad taevasse. Puu peal paiknevad tähed kujutavad erilist tähte, mis juhib tarkust Petlemma Jeesuse otsimisel. Tähtede valgustus tähendab Issanda Kristust, kes toob maailma valgust. Pine Jõulupuu Poja puu all on Jumala ainsaks pojaks.

Kuna mänd on igihaljas, sümboliseerib see igihaljas puu igavest elu, mille kristlased on Kristusele andnud. Märatud trepilad osutavad taevasse. Puu peal paiknevad tähed kujutavad erilist tähte, mis juhib tarkust Petlemma Jeesuse otsimisel. Tähtede valgustus tähendab Issanda Kristust, kes toob maailma valgust. Puu all olev kingitus kujutab endast Jumala annet ainsa maailma poja kaudu: lootust, armastust, rõõmu ja rahu.

Mändpuu valik mändi põhjustel: kuna jõulud on talvel, on männipuude jõulupuu, nii et jõulupuu kasutamisel männipuud on igihaljad puud. Kuna mänd on igihaljas, sümboliseerib see igihaljas puu igavest elu, mille kristlased on Kristusele andnud.

Jõulud mändpuu põhjuste kaunistamiseks:

Vastavalt jõulude kohandustele on esimene mändipuu väike palmipuu linna valgest küljest. Jeesuse, Neitsi Maarja ja Püha Pine Jõulupuu esimesel õhtul läks Joseph külmale linnale, väga väsinud, Virgin langes mõneks ajaks puu peale, see väike palm, nagu oleks soositud. Tee alusta oma filiaale, Neitsi Maarjale, et vastu pidada külmale tuule puhumisele. Öö keskel sündis Jeesus Kristus. Sel ajal tundus taevas eriti heledaid tähte, andis suurepärase valguse, jõudis männi jõulupuu otse väikesele palmipeale, ringis ilusasse avausse. Sellest ajast alates oli jõulude väike pruun puu, mis moodustas suursuguse positsiooni.

Aadama Eev reetles Jumalat keskaegset ajast, Saksamaal populaarse religioosse draama Edeni mängus, kui mängiti õunapalmidega kaetud mängu, mis esindab "elupuu" või "tundma head ja paha" puu ". Hiljem kolis elu kodus elu puu koju, Pine Christmas Tree, mis oli päästja saabumise sümbol. Selle sümboli väljatöötamisel viidi viieteistkümnendal sajandil kaunistatud männipuud, see on muutunud tavaks.

Pine Trees osutas taeva kuningriigile. Puu peal paiknevad tähed kujutavad erilist tähte, mis juhib tarkust Petlemma Jeesuse otsimisel. Tähtede valgustus tähendab Issanda Kristust, kes toob maailma valgust. Puu all olev kingitus kujutab endast Jumala annet ainsa maailma poja kaudu: lootust, armastust, rõõmu ja rahu. Nii et kui jõulude ajal kaunistavad männipuud.

Legend mändide puu päritolu kohta: On öeldud, et talupidaja oli saanud näljase ja näljase lapse lumemas jõuluvõistluses, kus ta oli tohutult jõuluvõidust söönud. Pine Jõulupuu Kohapeal ja õnnistatud, ütles: "Igal aastal on kingitus täis oksadest, jättes selle ilusa küla küla, maksma tagasi oma lahkust." Põllumajandustootja leidis, et puu oksad muutusid väikeseks puuks, ta mõistab ainult nende vastuvõttu. Originaal on Jumala sõnumitooja. See lugu muutub männi allikaks. Eeldatakse hiljem ajaloolisi andmeid, umbes 200 aastat aastas hakkasid jõulude tähistamiseks harusid kasutama kaunistustega.

Jõulupüha osana on igihaljas puu, mis koosneb küünlite ja kaunistustega kuusepuudest või männist. Kaasaegne männ pärit Saksamaalt. 24. detsembril korraldasid sakslased kodus kuusepuu (Edeni aiapuu puu) ja panid sellele küpsised, mis sümboliseerivad pühakotti (kristliku lepituse märk). Moodsa küpsiste asemel küpsiste, Pine Christmas Tree, kuid sageli lisada Kristuse küünlaid sümbol. Lisaks on interjööril ka jõulutorn, puust kolmnurkkonstruktsioon, seal on palju väikeseid võrke Kristuse kuju, torni kaunistatud igihaljad oksad ja lehed, küünlad ja täht. Pine Jõulupuu 16. sajandini ühendati puu külge jõe torni ja Edeni puud.

Puu kaunistamiseks männipuud, maailm tundub olevat väga sama. Pine puud kasutatakse igihaljastel puudel, enamasti neli või viis jalga kõrgemat palmipuud või väikesed männimetsad, mis on istutatud suurel lillepotist, puu on täis värvilisi väikeseid küünlaid või väikeseid tuuleid, männi jõulupuu ja seejärel igat liiki riputada Erinevad dekoratsioonid ja paelad, samuti laste mänguasjad ja pere kingitused. Pärast kaunistamist on hea, elutoa nurgas. Kui see asetatakse kirikusse, auditooriumisse või avalikesse kohtadesse, on männipuud suhteliselt pikad, kuid puu võib ka panna kingitusena.