Pine Tree on igavese elu sümbol

Mändipuu männipuude valik: sest jõulud on talvel, mändi kasutavad alati igihaljad puud. Kuna mänd on igihaljas, sümboliseerib see igihaljas puu kristlaste igavest elu, kes usuvad Kristusesse.

Jõulud mändpuu põhjuste kaunistamiseks:

Vastavalt jõulude kohandustele on esimene mändipuu väike palmipuu linna valgest küljest. Jeesuse sünnipäeva esimesel õhtul läksid Neitsi Maarja ja Püha Joosep külma linnusse, väga väsinud, Virgin puhkaksid puu mõnda aega, et väike palm, nagu oleks soositud. Paistab, et tema oksad on lahti , Neitsi Maarjale, kes vastutab külma tuule puhumisele. Öö keskel sündis Jeesus Kristus. Sel ajal tundus taevas eriti heledaid tähte, andis suurepärase valguse, jõudis männi jõulupuu otse väikesele palmipeale, ringis ilusasse avausse. Sellest ajast alates oli jõulude väike pruun puu, mis moodustas suursuguse positsiooni.

Aasta keskaegsel ajal andis Saksa populaarne religioosne draama Edeni mängus pärast Jumala loomist Aadat Eevat Jumalat välja, mängis õunapalmidega kaetud mängu, mis esindab "elupuu" või "tundma head" ja paha puu ". Hiljem kolis kodus kiri "elu puu", mis oli päästja saabumise sümbol. Selle sümboli väljatöötamisel viidi viieteistkümnendal sajandil välja männipuust kaetud männipuust, mis on muutunud tavaks.

Pine Trees osutas taeva kuningriigile. Puu peal paiknevad tähed kujutavad erilist tähte, mis juhib tarkust Petlemma Jeesuse otsimisel. Tähtede valguse eesmärk on tuua Issanda Jeesuse Kristuse valgust. Puu all olev kingitus kujutab endast Jumala annet ainsa maailma poja kaudu: lootust, armastust, rõõmu ja rahu. Nii et kui jõulude ajal kaunistavad männipuud.

Legend mändide puu päritolu kohta: On öeldud, et talupidaja oli saanud näljase ja nälja lapse lumemas jõuluvõistluses, kus ta oli söönud jõuluvõistluse õhtusöögi. Kohapeal ja õnnistatud ütles: "Uusaastapäev, filiaalide kingitus, jättes selle ilusa küla küla, et maksta oma lahkust." Põllumajandustootja leidis, et puu oksad muutusid väikeseks puuks, ta mõistab ainult nende vastuvõttu. Originaal on Jumala sõnumitooja. See lugu muutub männi allikaks. Eeldatakse hiljem ajaloolisi andmeid, umbes 200 aastat aastas hakkasid männi jõulupuud filiaalid kasutama kaunistustega, et tähistada jõule.

Jõulupidu on osa igihaljasest kuusepuude või männipuust, mis on valmistatud küünalde ja kaunistustega. Kaasaegne männ pärit Saksamaalt. Sakslased korraldasid 24. detsembril Adami ja Päeva päeval kuusepuu (Edeni aiapuu), ja riputasid selle küpsised, mis sümboliseerivad pühakotti (kristliku lepituse tähis). Kaasaegne igasuguste küpsiste kasutamine pühade leivade asemel, kuid sageli on lisatud Kristuse küünlaid sümbol. Lisaks on interjööril ka jõulutorn, puust kolmnurk, mitmed väikesed võrgud asetasid Kristuse kuju, torni, mis oli kaunistatud igihaljaste lehestikega, männipuust jõulupuu küünalde ja tähega. 16. sajandiks olid puude jaoks mändideks ühendatud jõulud ja Edeni puud.

Maailma mändide kaunistamise kohta tundub, et maailm on sama. Pine puud kasutatakse igihaljastel puudel, enamasti neli või viis jalga kõrgemat palmipuud või väikesed männimetsad, mis on istutatud suurel lillepotist, puu on täis värvilisi küünlaid või väikeseid tuled, seejärel igat liiki riputada. Erinevad dekoratsioonid ja lindid, samuti laste mänguasjad ja pere kingitused. Pärast kaunistamist on hea, elutoa nurgas. Kui see asetatakse kirikusse, auditooriumisse või avalikesse kohtadesse, on männipuude suhteliselt pikk, männipuu jõulupuu, kuid puu võib ka alla panna.