Peo Jõulupuu kaunistavad sammud


Pee jõulupuu on PE materjali kasutamine. Jõululaused, truudus ja rõhk kui tavapärasel PVCpe jõulupuu on paremad, PE lehtedega on puu lähemal aset leidnud tarbija lemmik, jõulud, mis asuvad kodu või ettevõtte ukse kaunistamiseks, See on rohkem hinne.

Jõulupuu

Kõrge: 2,1 m (saab kohandada)

Materjal: PVC lehed

Tree jalad: rauast jalad

Teenetemärgid: puuduvad

Valgustus: (valgusdiood või valgusdiood)

Kohe jõule ja nüüd juba teedel näevad, et paljud ettevõtted on kaunistatud pe pe Jõulupuu asetatakse välja, punane ja roheline, läikiv väga kena, pealaua jõulupuu ei ole väike sümbol, et jõulupuu Dekoratsioonid, mis? Kuidas kaunistada jõulupuu? Järgige Xiaobiani, et mõista järgmist:

Jõulud on nüüd ka Hiinas, on ka väga populaarsed festivalid, PE Jõulupuu iga päev on palju äripoode kaunistatud, jõulupuu, mida kasutatakse atmosfääri väljalülitamiseks, ja see pe puu erinevate materjalide kaunistamise tõttu, erinevus on erinev , Kuid kogu dekoratiivsed sammud või peaaegu Vaatame, kuidas kaunistada pe jõulupuu

Dekoratsioon pe Jõulupuu Esimene samm: esmakordselt jõule jõulupuu stent välja, et fikseerida lehestik toetusraami, viimistlus iga kihi pe jõulude lehed, nii et lehestiku laienemine. PE Jõulupuu Kaunistatud pe puu teine samm. Teine samm: filiaalid ja lehed jõulupuu peal ei ole piiratud sellega, kuidas on nende eelistuste kujunduse kohaselt üldiselt kasutatav viis ülemise ja alumise risti ning seejärel ükshaaval Oksadest hoolikas, mitte liiga puhas, hoia natuke puu looduslikku asendit. PE Jõulupuu Kaunistatud jõel Jõulupuu Kolmas samm: järgmine võib hakata korraldama jõulutuled, keskmine paigutusvalgustus on punkt. Võib olla kihiline ümber pe puu või likvideerimine üles ja alla tee. Lõpuks hoolikalt valitud ehteid ripub puu. Selle pildi vältimiseks on liiga keeruline, pole soovitav valida liiga palju ehteid, saab valida ühe ja sama värvi kaupa, mis on kaunistatud pe puuga, on ootamatud tulemused.

Xiaobiani meeldetuletus: jõulutulede kujundamisel ei tohi lisada liiga palju jooni, siis ei tohi paremini ületada 300W tuled, see tähendab, et 100W tuled ei blokeeri 3 stringi; 50 & # W-tuled ei ühenda kuut stringi, nii et pirn ei põleks. Lisaks jõulutulede kaunistamisele tuleb PE jõulupuu kõigepealt testida, kas valguslõng on normaalne ja seejärel paigutatud; Ja teemant string, lihtne konksu põhjustatud lambipesaga rikke ei sära, paigutus peaks pöörama erilist tähelepanu. Pea jõulupuu kaunistamine lõpeb pärast seda, kui me soovime, et õrnalt ehtekivid paistaksime, et näha, kas puu on kindlalt kaunistatud.

Pee jõulupuu on jõulude peamine ornament, nii et nii kaua kui jõule jõule jõuluvana õnnestus välja tulla hea jõulukeskkond, jõulupuu teenetemärke ja palju, jõulupuu peal täpselt, kuidas, et kaunistada jõel Jõulupuu Xiaobian annab sulle siin Tutvuma siin, ja me kiirusta seda nüüd proovida.