Ajalugu

Arengu ja muutuste

Jõulupuu on öelnud, et on esmakordselt ilmunud Roman Saturnalia festivali keskpaigas, Saksamaa misjonärid nigusi 8. sajandil ad El Nino pühendatud vertikaalne puu. Hiljem Saksa festivali kohta Detsember 24, kui Aadam ja Eeva, Aed of Eden kodus sümbol "paradise tree", seista kook, küpsis, patt ja küünlad ja palli sümbol, Kristuse sümbol. Poolt saj reformija Martin Luther, saada Tähistaeva Jõuluõhtul kodus disain kujundus palli täis küünlad ja jõulupuud.

18. sajandil, algab Saksamaa luterlased populaarne 19. sajandil populaarne ja Saksamaa riigi Saksamaa sügavalt juurdunud traditsioonid.

19. sajandi jõulupuu Ühendkuningriigi suhtes;

19. sajandil, Albert (kuninganna Victoria abikaasa, Saksamaa Prince) Lähis- ja populariseerimise. Viktoriaanlik jõulupuu kaunistatud küünlaid, kommid ja fancy saia, lindi ja paberi transpordiahelate rippuvad oksad.

Juba saareelanikud jõulupuu Saksamaalt toodud sisserändajate Põhja-Ameerikasse, XIX sajandi ja laialdaselt populaarne. Ümbruskonnas Austria ja Šveits, ja Poola ja Hollandi oli ka üsna populaarne.

Hiinas ja Jaapanis, puu on 19 ja 20. sajandi USA misjonärid edasi, paljud kaunistatud värvikas paberist lilled.