Fiiberoptiliste jõulupuud on väga Dekoratiivne

Fiber Optic jõulupuu osakonna muutuv valgus vedaja kuulub perekonnaelu teenetemärgi välja. Koosneb koorega, valgusallikas, lindi ja kiudoptilised kiire positsioneerimise seade on koosneb valgusallikast ja kiu kimpu, Fiber Optic jõulupuu värvilise riba ja käivitamist pidevalt all väike edastamine mehhanism; Lindi pind on jagatud kahte või rohkem piirkondades, Fiber Optic jõulupuu ja erinevates piirkondades moodustatud värvikombinatsioonid, igas piirkonnas on oma seaduse värvi muutmine. Valguse kaudu fiber kimbu positsioneerimise varrukas mööda erinevaid teid fiber optic traat lõppu lindil. Vastava kiudoptilised kimbu sama ala lindi valgusava sama värvi samal ajal ja vastav kiudoptilised kimbu naabruses piirkonnas kiirgab erinevat värvi samal ajal.

Fiber jõulupuu tootmisprotsessi. Fiiberoptilised kiud on ühtlaselt paigutatud lennuk või ballooni kahepoolsed või muud liimid ja lehed kleepida, Fiber Optic jõulupuu kiu ja kahepoolne liim vahel ning 40° - 85°, samas suuna vaheline nurk on fiber ja lehed kokkuleppe suunas on sarnased. Liimitud filamendid ja lehed on ühtlaselt haavade, kahjustamist, Fiber Optic jõulupuu ja filamendid on ühtlaselt jaotunud üle oksad ja helendav punktid asuvad lehed ülaosas. Fiiberoptiliste jõulupuu, mis esitatakse leiutise meetodil, on jaotatud ühtlaselt rannikut helendav fiiberoptiliste hõõgniit, mis kiirgab pimestav valgus ja on väga dekoratiivne.

Fiiberoptiliste jõulupuu kõrge turvalisus, võimu, värvi mitmekesisust omadused, see on baasi puu basin, tulekahju veised, värvi tuled, värvi kraanikausid jne, see on puu, kasutades kiudoptilised omadusi kaotama jõulupuu kaotatud, jõulud puu alt valgala installitud värvi valgusallikas, tulistati eespool anuma värvi värvi lamp, kiudoptilised kannab kaudu end seega valgustab jõulupuu, Fiber Optic jõulupuu sest värvi jõgikond on pöörleva nii Christmas tree kiudoptilised näitab eri värvidega valgus, moodustab pimestav värv puu.