Fiber-optic jõulupuu kuulub perekonna elukunstide väljakule

Fiber Jõulupuu Vesi on jõulupuu simulatsioon, enamasti kasutatakse plastist, õhukesest värvilist paberit ja väikest laterna kompositsiooni.

Fiber jõulupuu Vesi kuulub pereelu dekoratsioonid. See koosneb korpusest, valgusallikast, lindist ja optiliste kiudude positsioneerimisseadmest koosnevad valgusallika ja kiu kimpude vahelisest värviribalt ning seda saab pidevalt juhtida väikese edastusmehhanismi alla; Fiber Optic jõulupuu Lindi pind on jagatud kahte või enamasse piirkonda ja erinevad piirkonnad on moodustatud erinevate värvikombinatsioonide abil, igal piirkonnal on oma värvimuutuste seadus. Valgus läbi lindi Fiber Optic jõulupuu läbi kiudude komplekti positsioneerimiseks varrukas, mööda erinevad tee kuni fiiber-optilise traadi otsa. Sama piirkonna vastav optilise kiu komplekt laseb sama värvi valguse samal ajal ja vastav valguskiu kimp naaberpiirkonnas kiirgab samaaegselt erinevat värvi.

Kasuliku mudeli eesmärk on pakkuda uudse struktuuriga kiudoptilisi jõulupuu, mis on parem kui simuleeritud jõulupuu.

Fiber Christmas Tree See koosneb paljudest harudest, mitme haruga igas harus on mitmeid lehti, puuvard ja puuvarda fikseerimiseks mõeldud lillepott, mida iseloomustab see, et mitme haru iga haru koosneb hulga mitu optilist kiudu ja vähemalt üht tugivarda. ; Fiber Optic jõulupuu Iga optiline kiud mitme kiudoptiliste kiudude komplektiga on ühendatud haru küljes oleva lehega; Puuvõru koosneb optilistest kiududest, mis koosnevad paljudest harudest, Fiber Optic jõulupuu, kus on kaasatud vähemalt üks toetav põhivarre ja värviga reguleeritav elektriline valgusallikas on asetatud puuvõru alla ja asub lilleplokis. Fikseeritud tükk on asetatud harusse ja perrooniline puuvarda.

Fiber-optic jõulupuu vesi, kuna oksad ja puu vars on valmistatud optilistest kiududest ja kõikidest nende kiudoptilistest kiududest ja lehtedest kinnitusmaterjalist värvi reguleeritava elektrilambiga puuvõru all, seega on iga optiline kiud toimingu all elektrivalgusallikast, mis on pealmise lehe peal, et kiirgada värvilisi punkttuledeid, nii et kasuliku mudeli puhul pole mitte ainult uus struktuur ja värske.

See koosneb mitmest oksadest, mitmest lehest, puuvõtidest ja puuviltide kinnitamiseks kasutatavast lillepotist. Mitu juurte varre kõik harud koosnevad mitmest optilistest kiududest ja vähemalt ühest toetavast vardast ja kõik optilised kiud optilistes kiududes on ühendatud haru küljes oleva lehega. ; Puuvarda moodustab fiiberoptiline faas, mis sisaldab paljusid harusid, Fiber Optic jõulupuu, milles on hõlmatud vähemalt üks toetav põhivard, ja värvilahendatav valgusallikas on paigutatud puuvõru alla ja asetseb õisikomplekti. Kasuliku mudeli jaoks sobivad jõulukinke või kingitused.