Levinumad liigid

Okaspuud

Songbo klass on Gymnosperm Coniferopsida Sonko (kuuse) ja taxodiaceae (Taxodiaceae), Cupressaceae (Cupressaceae) ja Araucaria pere (Araucariaceae) kollektiivselt. Mis puud ei tohi renderdamisel kolmnurga torni moodi, väga vähem Cupressaceae oli nagu jõulupuu kasutades; Kuigi Nanyang Cedar jagu puud emakeelena Yu lõunapoolkeral (asub lõunapoolkeral, Uus-Meremaa ja Austraalia, jättes sellest välja), tavaliselt ainult lõunapoolkeral nagu Jõulupuu koos muu ala väga väiksem termin nagu jõulupuu; Sonko ja Seeder jao, tähtaeg männi paragrahvi järgi on liikide arvu, kuid taxodiaceae rohkem kui 10 korda, nii et mänd jagu taim sageli oli nagu jõulupuu.


Männilised Abies

Üle 10 liiki puud kuuse Abies (Abies) kasutatakse jõulupuud maailma kui muude liikide tõttu fir tree, ilus, värv ja lõhn veetlev ja Lõika pärast kuivatamist ei ole lihtne startida, leaf muutumas kõige populaarsem jõulupuu liike. NULG (Abies alba, ka NULG, hõbedane fir) loetakse kõige traditsioonilisem jõulupuu.


Picea

Kuusk ja nulg puud, mille torn ja Baar raske lehed, on üks peamised puuliigid jõulupuu. Lihtne kasvatada, Kuuse (Picea abies), nende seas madal hind ja seetõttu on väga levinud jõulupuu liike.


Pinus

Mänd on liige, näiteks hariliku männi, lycopodium, mänd ja mõnedes valdkondades valitakse jõulupuu. Kuuske ja kuused, kui annus on palju väiksem.