Puu sümboliseerib elu taastamine

Jõulupuud on üks kuulsamaid traditsioone jõulude tähistamine. Tavaliselt inimesed igihaljas nagu mänd maja ja õues jõulupühi ja Kaunista jõulud tuled ja värvikas dekoratsioonid. Ja ingel või täht puu peal. Igihaljas puu kaunistatud küünal ja kaunistused, jõulud pidustuste osana. Kaasaegne jõulupuu pärit Saksamaalt. Sakslased kaunistada kuusepuu (on Tree of Eden) kodus Detsember 24 Aadam ja Eeva, igal aastal ja riputada pannkoogid peal, jõulupuu, mis sümboliseerib Püha leib (Christian lepituse märk). Erinevate küpsiste asemel Püha leib, sageli kaasneb sümbol Kristuse küünal kasutamisest tänapäeval. Lisaks interjöör on varustatud jõulud torn, on kolmnurkne puitkarkassile, paljud väikesed riiulid asetatud Kristuse, torni kaunistatud igihaljas lehestik, küünlad ja star puu kuju. 16. sajandil liideti jõulud torni ja Eedeni jõulupuud.

See komme oli populaarne usklike Saksa Jaani kirikus XVIII sajandil, kuid see oli kuni 19. sajandi riik sai populaarseks muutumas tugevalt kinnistunud Saksa traditsioon. 19. sajandi alguses Inglismaale levis jõulupuu ja abikaasa kuninganna Victoria ja prints Alberti Saksa oli populariseeris aastal sajandi keskpaigani. Victoria on kaunistatud Küünlad, jõulupuu komme ja erinevad kondiitritooted ja on riputatud oksad on paelad ja paberi ketid. Juba 17. sajandil jõulupuu toodi Põhja-Ameerika sakslased ja oli populaarne XIX sajandi. Austrias, Šveitsis, Poolas ja Madalmaades on ka üsna populaarne. Hiina ja Jaapan, Christmas tree kehtestati 19 ja 20. sajandi Ameerika misjonärid, kaunistatud jõulupuu värvikas lilled.

Jõulupuu ajalugu

Nagu pagan tolli on pärit jõulud jõulupuud kauge ajalugu on samuti muutunud levinud nähtus paljudes kultuurides talvel. Jõulupuud on üldiselt tõlgendada jõulupuud. Iidse paganliku nõuete säilitati kristlus, jõulupuu ja igihaljad puud sümboliseerivad elu revival tähistamine.

Rooma riigi perioodi, Vana Rooma mosaiik (praeguse Tuneesia), nähtaval müüt võidukas India Kreeka veini Jumal ja viljakuse, Dionysose (Dionysose, tänapäeva teadlased arvavad ta on Jumala reinkarnatsioon) omava filiaali okaspuu puu. Christian protsessi saab kinnitada ka unistus on vana inglise Luule (unistus on Rood), kus puu on piinamise vahend Jeesuse piinamist. Jõulupuu luuletus tsiteerib ka hea ja kurja puud registreeritud Genesis kindlakstegemine.

Tänapäevaste tolliteabesüsteemide otse ei saa tõestada pagan tolli. Esimesed dokumendid saab taandada Saksamaa 16. sajandil; Ingeborg Weber-keller, professor Euroopa antropoloogia kell Marburgis, tuvastatud 1570 Bremen Liit iga-aastase brošüür kasutamine külma särk pluss guild on sisustatud õunad, pähklid, kuupäevad, kookospähkli, jõulupuu küpsised ja paberist lilled maja koguda candy jõulud tootmisharu ühenduse liikmete lastele rõõmu. Teine viide on Basel, kus kohandatud õpilane läbi kujundatud õunte ja juustuga linna lähedal 1597 puu jõulupuu.

Jõulupuu kaunistused tunduvad olevat sarnased kogu maailmas. Kuna jõulud on talvel, kasutatakse puu igihaljad puud. See on peamiselt neli või viie-foot-tall väike Palmipuu või väike mänd, istutatud suur Lillepott, kaetud värvilised küünlad või lambid, jõulupuu ja mitmesuguseid kaunistused ja paelad, kui ka laste mänguasjad ja kingitusi oma peredele. Pärast kaunistus panna elutoa nurgas. Kui see on kirik, auditoorium või avalikus kohas, puu on suhteliselt pikk, puu ja puu ka suunamist kingitus.

Jõulud tolli andmetel esimene jõulupuu on väike Palmipuu valge külm linn teedel. Esimene öö Jeesuse sündi, Neitsi Maarja ja Püha Joosep, läksid valge-külma linna olid väga väsinud, neitsi oli veidi sellest puust puhkamas ja vähe Palmipuu, nagu soositud üks voltimata filiaalide ja andis neitsi külm Tuul. Keset ööd, jõulupuu Jeesus Kristus sündis. Sel ajal eriti eredad star ilmus taevas, suurepärane valgust otse pea väike palm tree ringis ilus Ava sisse. Seejärel, väike palmipuud, jõulud, väga kuuluvate kuulsusrikas seisukohta. Nagu puu olevat populaarne kogu maailmas, on ainult XIX sajandil. Keskajal Saksamaa populaarne usuliste näidendid, Eedeni aed, pärast seda, kui Jumal lõi inimese, Aadam ja Eeva reetis Jumal, nii mängu palmi puud on kaetud apple, "Elupuu" või "tean head ja kurja puu." Hiljem, "Elupuu" on ustav 's mäng viidi kodu, mis sümboliseerib Päästja tulekuga. Sümboolne arenguga, 15 sajandil muutunud kaunistus jõulupuu, custom.