Jõulupuu sümboliseerib elu

Jõulupuu on igihaljas ja see igihaljas puu sümboliseerib igavest elu, mille kristlased on Kristusele andnud. Täpilised trepid osutavad taevasse. Puu peal paiknevad tähed kujutavad erilist tähte, mis juhib tarkust Petlemma Jeesuse otsimisel. Tähtede valguse eesmärk on viia maailm Jeesuse Kristuse valguseks. Puu all olev kingitus kujutab endast Jumala annet ainsa maailma poja kaudu: lootust, armastust, rõõmu ja rahu.

Jõulupuud on tavaliselt valmistatud igihaljadest puudest, nagu seedur, igavese elu sümbol.

Jõulupuu on oluline osa jõuludest, tänapäevane jõulupuu pärineb Saksamaalt ja hiljem järk-järgult populaarne maailmas, kui jõulupühad üks kuulsamaid traditsioone. Järgmine on Xiao Biani jõulupuu kogumise uurimus stiilis, loodan teid aidata.

1, see jõulupuu on väga ilus. Maastik, mis ümbritseb palju värvilisi väikeseid laternaid, nagu väike täht, roheliste lehtede vahel vahuveini vahel. Jõulupuu Filiaalid on riputatud erinevate dekoratsioonidega.

2, kaugus, jõulupuu nagu roheline kroon. Jõulupuu peamine puu on kaugel, väga paks, kuni kaks inimest suudavad kinni hoida. Tema pagas on mähis, Jõulupuu, nagu paljud pütoonid ümber. Puu sattus paljude armidega nagu haavatud veteran.

3, mu perekonnas on jõulupuu oksad, palju rohkeid kaunistusi hõõruvad tumerohelised lehed. Seal on Jõuluvana, väike Ling pan, väike pall ja peen kinkekarp ja nii edasi. Jõulupuust ripub palju värvilisi laternaid. Kui lülitatakse sisse jõud, nagu näiteks silmavalgustuses palju värvilisi tähte.

4, mu ema ja mina valisid esmalt jõulupuu, see on kõrgem kui mina! Siis hakkasime jõulupuu kaunistamiseks hoolikalt valima mõned peenikesed ripatsid. Valisin ilusa suure viiekordse tähe, välisküljel on hõbe, mis on roosa, inglise keeles "Häid jõule" õmmeldud kulla keskel, nagu läikiv; Valisin kuldse ringi lapsed, rohelistel lehtedel on mõned tükid, rohelised lehed kahe särava punase puuvilja keskel ja ilusad väikesed punased lilled. Ema valis hulga hele punase viinamarja, kollase vibu kohal, jõulupuu ere viinamarjad võivad peegeldada mu ema ja ma naeratan. Valisime ka armas jõuluvana lumemees, punane printimisventilaator, kolm valget vahtlumetti ja värviliste vilkuva tulega kast.

5, mitmesuguseid jõulupuu, looduslikud männi- ja küpressimasinad, kunstlik jõulupuu ja valge jõulupuu. Iga jõulupuu kauneb hulga kaunistustega, kuid iga puu peal peab olema suur täht, kolme täisverdi sümbol, mis järgib tähte ja leiab Jeesust, Jõulupuu ja ainult perekonna perekond võib seda loot teha. Täht Riputama

6, jõulupuu lehed on rohelised aastaringselt, on helesinine ja tumeroheline. Pikad lehed on ümmargused ja seejärel kasvavad naelu. Lõpuks on lehed kuus sarve, tumerohelised ja rohelised. Lehed puudutasid kätt nagu tiigri küünised. Nii et inimesed nimetavad seda "tiigerpuu".