Veekindlate omadustega jõulupuu tuled

Jõulutulesid kasutatakse peamiselt pidulike teenetemärkide ja jõulukujunduse jaoks, neil on veekindel omadus ja need võivad olla otse vette. Toote peamised omadused: veekindel, keskkonnakaitse, temperatuuri lõpp, pinge lõpus väike kogus elektrit, kerge põlvkonna jõulupuu, mitmesuguseid rakendusi, kerge stringi ja saab rihma mitmesuguseid modelleerivaid kergeid stringe ja mitmesuguseid rasket käsitööd.

Jõulupuu kera rõnga värv: punane, kollane, roheline, sinine, valge, soe valge, lilla, roosa, RGB ja värvikas ning värvilised tuled on säravad, vilkuvad muutused, lainelised muutused, pidevad muutused, välklambi muutused, aeglane välgu muutus, vesi muutused, järk-järgult tumedad muutused, värvikad ja muud muutused, väga ilusad.

Jõulupuu valgusarjas: lumehelveste tüüp, viiekordne tähtüüp, lille tüüp, teemandiliik, riisiterade tüüp, jõulupuu tüüp, ümmargune tüüp ja nii edasi!

Jõulupuu valgusvihu kaugus saab kohandada vastavalt kliendi vajadustele, tavapärase vahekaugus: 3cm.5cm.6cm.10cm.15cm.20cm.30cm ja muud tavalised valgused

Jõulupuu valguse paigaldamine on lihtne kasutada, lihtsalt ühendage pistiku toide lampile soovitud koha kohal, andke soovitud kuju, jõulupuu valgusesse ja seejärel tõmmake toiteplokk, valguse sümbol kohe süttib valguse tahavad efekti ja võivad olla veekindlad, madal energiatarbimine, roheline ja saastevaba ja praktiline, sise-ja välistingimustes on lihtne, ei kuumuta ilma suppi, käed võivad olla ükskõiksed, ohutu ja usaldusväärne, jõulupuu kerge ja pehme operatsiooni mugav kiire ja lihtne, lihtne mängida Eakate laste hooldus on inimese disaini toode, nii et salvestate raskused probleemide paigaldamisel.

Jõulupuu omadused: energiasäästlikkus, pika eluea pikk eluiga, värvikas, eksklusiivne modelleerimine, mitmekülgne, kerge ja pehme, ohutu ja usaldusväärne võimsus võib olla kuni kümneid valgusrežiimi valikuid, võib olla ühevärviline muutmine, kiirenduse värin, värviline värv, gradient Suurim eelis on veekindel IP65 hind, jõulupuu kerge sise- ja välistingimustes saadaval, nagu KTV, baar, linna valgustusprojekt, jõulukinke, puhkuse kaunistamine.

Spetsifikatsioonid:

Traadi värv: vask, hõbe, kuld, must, värv vastavalt külaliste vajadustele.

Modelleerimine: seemned, lumehelbed, südamekujuline, viiekordne täht, jõulupuu, jõulupuu Light kaheksakujuliste lilledega, pealuud. Vastavalt teie soovile kujundada uusi kujundeid.

Värv: punane, kollane, sinine, roheline, valge, soe valge, roosa, lilla, värv, RGB.

Pinge: 3V / 4.5V / 6V / 12V / 24V. Ohutu ja usaldusväärse võimsuse saab seadistada ka 2A, 2AA, 3AA, 4AA, 2CR2032 aku kasti, saab seadistada ka 12V, jõulupuu valgus 24V ja muud trafod.