Jõulupuu tuled teevad festivali liikuvaks ja heledamaksJõuluvana Kristuse tuule jõulud, mis paratamatult jõulupuu kaunistamiseks kulutavad üha enam aju. Jõulupuu lamp on kõige elementaarsem teenetemärk, sobib see osa, mähisev rippuv graatsiline jõulupuu lamp võib muuta festivali liikuvaks ja säravamaks.

1, esimene on valida sobiv koht jõulupuu kaunistamiseks.

Võite suruda ukse läbi ukseava, et näha, kus esimene silm sageli kukub kodus, kus valgus on kogutud, ja seekord saame jõulupuu asetada, aga jõulupuu valgusega nagu kamin serva või akna sein, on õige koht.

2, valige õige jõulupuu tuled.

Festivali kaunistamine peaks peegeldama teie isiklikke eelistusi. Kui eelistate traditsioonilisemat stiili, valige hõõglamp erinevate värvidega, jõulupuu valgus ja kui soovite energiat säästa, valige energiasäästlik jõulupuu lamp.

3, mitu tuled vajab?

Expert TIP: 7-suu-kõrge jõulupuu, vähemalt 500 väikest tuled, iga 1 jalga kõrgem kui 100. Kui soovite heledamat pilti, võite kasutada 150 sibulit suu kohta kõrge. Muidugi, et jõulupuu laius arvutada, seda suurem on jõulupuu ümbermõõt, jõulupuu valgus, mida rohkem vajab pirn.

4, tööriistad valmis.

Jõulupuu kaunistamisel vigastatud inimeste arv on igal aastal Ameerika Ühendriikides üle 15 000, mistõttu tuleb enne jõulupuu kaunistamist ette valmistada vajalikud vahendid. Näiteks kasutage elektrikorraldust selle asemel, et selle välja tõsta, ja jõulupuu valgusega kasutage tavalist traadi ja võimsuse pikendust; iga jõulupuu lambipirn ei saa olla liiga palju, umbes 500 on string, kui pistikuga ühendamiseks tuleb rohkem jagada mitmeks stringiks.

5, jõulupuu valgustab rügemendi

Jõulupuu lamp, mis oleks jõulupuu ümber mähitud, asutati esmakordselt rühmas, mis kõlas üleliigseks. Tegelikult on seda võimalik vältida koos jõulupuu tuled kaunistatud koos, lisaks on ka lihtne jõulupuu lamp, üks kämbla, mitte räpane, jõulupuu valgus, mis ähvardab ohtu ise kokku puutuda.

6, lihtne mähise meetod

Esiteks, jõulupuu lampi võimsus, nii et mähise ajal saab visuaalselt näha kujunduse mustrit, mis on kaunistatud allapoole puu tipust.

Kui jõulupuu asetatakse nurgas, saab jõulupuu valgusti tõmmata puu ühelt küljelt teisele küljele jõulupuu esiosa allapoole.

Kui jõulupuu on akna ees, võite pöörata puu 360 kraadi ja näha tuled edasi ja tagasi.

Nagu šikk vertikaalne joon? Samuti on väga lihtne, lihtsalt vahekauguse all olev joon, et olla suurem, selleks et puu kuju vastaks.

Kui soovite tuled natuke 3D-d, võite puude tuled ümbritseda.

Ühesõnaga teile meeldib teie puhkus.

7, jõulupuu tulede paigutus täiustatud näpunäiteid

A, on veelgi ilusam jõulupuu valgustuse erinevate värvide kokku panemine. Valge jõulupuu tuled on peamine jõulupuu valgus ja seejärel lisada ühevärvilised või mitmesugused jõulupuu tuled.

B, kasutage laetavate lambivalgustite, traadist riidepuude ja küünteid, et teha jõulupuu tuled erineva kujuga. Katkesta konks riidepuu kohal ja keerake see puu, tähe või muu kujuga klambri külge, seejärel keerake jõulupuu lamp ja kinnita see raamaturiiuli või akna serva.

C, pakendage jõulupuu tuled ümber väljas. Kõigepealt mähitakse pagasiruumi, seejärel keerake see haru otsa suunas. Pärast õhtupoolset jõulupuu valgust näete kogu puu valgustatud, nagu muinasjuttu mõju.

8, pärast hooaega, et saada

Tavaliselt enne Valentinipäeva eemaldage need jõulupuu dekoratiivsed tuled. Jõulupuu tuled puhastatakse puu alumisest otsast, jõulupuu lamp lõppeb aeglaselt rügemendiks, jõulupuu valgus võib lõpuks olla järgmisel aastal kasutatav raamistikus.