Jõulupuu tuled lisada pidulik CheerJõulupuu lamp ja puu kuju geniaalne kombinatsioon on uut tüüpi maastiku teenetemärgi valgustus. Välimus kuju elutruu, ilus, praktiline. on esimene valik linna valgustus ja siseõue kaunistamiseks.

Jõulupuu tuled kasutatakse peamiselt holiday jõulud, Halloween, uusaasta, Ystävänpäivä, pool ja Pulmad ja muud Ideaalne teenetemärgi saab paigaldada jõulupuu, elutuba, magamistuba, trepikoda, koridor, õu, Aed ja koht te ei mõtle, jõulupuu kerge lisada pidulik õhkkond ja romantiline meeleolu.

Üha rohkem inimesi Kristuse tuulega jõulud, paratamatult kaunistada jõulupuu maksab aju. Jõulupuu jõulud tuled on kõige elementaarsem kaunistamiseks, osakaal korral mähis rippus sobiv jõulupuu jõulupuu tuled võib muuta festival liigub rohkem ja rohkem läikiv. Kuid selle jõulupuu jõulupuu lamp täpselt, kui palju, kuidas valida kuidas wrap seda?

1, esimene on valida õige koht kaunistada jõulupuu.

Vajutada ukse kaudu näha, kui esimese silma jääb sageli kodus, kus valgus on kogutud ja see aeg saame paigutada puu seal, kuid, kerge jõulupuu nagu kamina või aken seina ukseava , on õige koht.

2, valida õige jõulupuu tuled.

Festivali kaunistamiseks peaks oma isikliku eelistuse. Kui eelistate rohkem traditsioonilise stiili, valida erinevaid värve, Jõulupuu koos valguse ja kas energia planeedi, hõõglamp valida energiatõhusate LED jõulud puu lamp.

3, mitu valgust ei vaja?

Eksperdi soovitus: 7-foot-tall jõulupuu, vähemalt 500 väikesed tuled, iga 1 meetri, mis on suurem kui 100. Kui soovid heledam vaadata, kasutage 150 sibulate kohta suu kõrge. Ilmselt ka arvutamiseks jõulupuu, jõulupuu kerge laiusest suurem puu, ümbermõõt rohkem pirn vajab.

4, ole tööriistad valmis.

Ameerika Ühendriikides igal aastal rohkem inimesi, kes on sattunud jõulupuu kaunistamiseks on üle 15 000, muretsege endale valmistada õiged vahendid enne dekoreerimiseks jõulupuu. Tõsta see toolile asemel näiteks mõne elektriku redeli kasutamine, kerge jõulupuu standard traat ja võimu laiendamine; lambi iga jõulud, puu ei saa olla liiga palju, umbes 500 on string, kui rohkem on vaja jagada mitme püüdes ühendada pistik.

5, puu süttib rügement

Rühma, mida kõlas üleliigne esmast installi jõulupuu lamp, mis oleks ümber jõulupuu. Tegelikult selle teenetemärgi sassis, lisaks ka lihtne teha jõulupuu lamp, ühe käega mähis, mitte räpane, kerge jõulupuu riskivad riski suuruse ise jõulupuu tuled.

6, lihtne likvideerimise meetod

Esiteks jõulupuu lambi võimsus, et likvideerimismenetluse ajal saate visuaalselt näha tekkimist ning ülevalt allapoole kaunistatud puu muster.

Kui puu paigutada nurka, ta saab tõmmata puu ühelt küljelt teisele poole, kerge jõulupuu ees puu alt mööda.

Kui jõulupuu on akna ees, saate keerake puu 360 kraadi ja tuled tagasi vaadata.

Nagu stiilne vertikaalne joon? Ka väga lihtne, lihtsalt joone vahe suurem, et mängu puu kuju kerge puu.

Et tuled natuke 3D, võite mähkida puu tuled filiaalide vahel.

Ühesõnaga, Nautige puhkust.

7, täpsemad näpunäited valgustus kord

A on ilusam jõulupuu tuled erinevad värvid koos Wrap. Valge jõulupuu tuled on peamine ja siis lisada ühevärviline või mitmevärviline jõulupuu tuled.

B kasutamine laetav lasta tuled, traat riidepuud ja küüned teha erineva kujuga kunsti jõulupuu tuled. Lõigatud eespool riidepuu konksu ja keerake see puu, kerge jõulupuu star või muu kujundi klamber, siis keerake jõulupuu lamp ja riputada see Raamaturiiul või akna.

C, wrap jõulupuu tuled ümber väljas. Wrap pagasiruumi kõigepealt, siis keerake filiaali lõpu suunas. Videvik, pärast näete kogu puud põlema nagu muinasjutt efekti.

pärast saada hooaeg 8

Tavaliselt enne sõbrapäeva, eemaldada need dekoratiivsed tuled jõulupuu. Jõulupuu tuled puu start allosas puhastada aeglaselt mähis jõulupuu lamp arvesse rügemendi, lõpuks saab kõik ratsionaalne kapis kasutada järgmisel aastal.