Jõulupuu valgus on hea sooja jõulukeskkonna loomiseks


Jõulupuu tuled ja puukujuline geniaalne kombinatsioon on uut tüüpi maastikukujunduse valgustus. Välimus modelleerimine realistlik, ilus, praktiline. Kas hea koht jõulude sooja õhkkonna loomiseks.

Jõulupuu valgus on uut tüüpi simulatsiooni maastiku tuled. Jõulupuu valgusega Keskkonnakaitse, pika elu, ilusad. LED-le kulub simuleerimismaterjalist pärit puu, üldiselt 2-7 meetri kõrgus, mida kasutatakse laialdaselt ruudu, sisehoovis, vaba aja veetmise ruumis, fuajees ja muudes kohtades. Jõulupuu valgusega Tema energiasäästlikud ja vastupidavad omadused moodustavad traditsiooniliste maastikulude puudumise, on sarnaste lampide revolutsioonilised tooted.

kaks Analüüs:

1. Puu valguse hind põhineb lampi kõrgusel, lehtede läbimõõdul ja arvul (lehtede arv ja LED osakeste arv sama lampi) ja lampi värvi (värv punane, kollane , sinine, valge, roheline ja roosa, jõulupuu hele punane ja kollane, madalaim hind, millele järgneb sinine, valge, roheline ja roosa kõrgeim), et arvutada puu valguse suurus, et kasutada keskkonda vastavalt puuvalgustele ja disainitud tuled. Nüüd kasutame puu laterna kõrgust üldiselt siseruumides 70 cm-350 cm, välistingimustes 400 cm-700 cm, saab ka kohandada vastavalt tegelikele vajadustele kohas.

2. Materjali kirjeldus:

Terasest toru LED-puu peateede, terastoru või terasest oksad, allhanke simulatsiooni koor. Kasutatakse kõrgtemperatuurse 60-kraadise / madala temperatuuriga temperatuuril -35 kraadi / UV / vananemisvastase keskkonnasõbralike materjalide vältimiseks, jääb paindlikuks vananemisvastaseks materjaliks, jõulupuu valgusallikaks, on veekindlad, madala rõhu all, eluiga.

3. Jõulupuu pinge ja kaitse tase Kirjeldus:

220 volt pinge, puu valgusallika tegelik pinge 12-54 v (sisseehitatud transformaator), energiasäästlikkus, tagab turvalisuse kasutamise. Jõulupuu tuled erinevad teistest LED-valgustitest, jõulupuu valgusallikatega, madala pingega jõudu saab välistingimustes kahjustuste tõttu põhjustada ilmastikunähtusi, ja seejärel lisada valgus kahekordse termokahanevate torude kaitsmisele, võib tõhusalt vältida tuule- ja veekadusid.

4. Paigaldamise ja hooldamise juhised:

Lehed ja valgusdioodide osakesed on fikseeritud igale harule, ehituspoolel, kui seade on vastavalt kinnitatud ühenduse pesale, jõulupuu valgus ja seejärel peamine võll ja vastav toitejuhe pistikühendus, tugev ja mugav . Jõulupuu hooldamine kui muud maastiku tuled on lihtne ja mugav, tuleb lihtsalt kerge string eemaldada, paigaldada uus kerge string.