Jõulupuu Lamp likvideerimise meetod


Üha rohkem inimesi üle jõulud, Kristus ei saa aidata aga korraldage jõulupuu veeta mõned ajud. Jõulupuu tuled on kõige elementaarsem viimistlus, osakaal korral mähis riputamise puu kellad saab muuta puhkuse rohkem liigub rohkem läikiv. Kuid mitmed jõulupuu tuled lõpuks, kuidas valida kuidas see mähis?

1, esimene on sobivasse kell kodu sisustus jõulupuu valida.

Avamisele uksest ja kus esimene koht vt väheneb sageli kodus, kus on valgus, kogumine, seekord saame panna puu seal, kuid, nagu kamin-või akna servas kerge jõulupuu on seina, on ka õige koht.

2 Valige sobiv jõulupuu tuled.

Festivali kaunistamiseks peaks kajastama teie eelistatud sätteid. Kui soovid rohkem traditsioonilise stiili, valida kasutamiseks selline suur eri värvi hõõglambid; Jõulupuu koos valguse energia päästmiseks, soovi valida energiasäästlike LED jõulud puu valgust bar.

3, mitu valgust

Eksperdi soovitus: 7 jalga kõrge puu, kasutada vähemalt 500 väikesed tuled; iga 1 jalg kõrgemaks kasvab 100. Kui soovid rohkem geniaalne ilme, kasutage 150 pirnid per suu kõrge. Muidugi, laius Christmas tree tuleks lisada, suurem nädal jõulud puu, vaja rohkem sibulad.

4, valmis tööriistad

Igal aastal Ameerika Ühendriikides, sest jõulupuu kaunistamiseks vigastada üle 15.000 lukustus, seega enne jõulupuu kaunistamiseks mäleta valmistada õige vahend. Näiteks elektriline redel mitte juhuslikult leida väljaheitest Pad suur; Jõulupuu valgusega standard traat ja toitejuhe laiendamine; iga string jõulupuu lamp saate valida liiga palju, umbes 500 stringi, täpsemat jagada mitme stringid ühendatakse pistik.

5, puu süttib koos

Jõulud puu esimene jõulupuu tuled pall, kerge jõulupuu see kõlab veidi üleliigne mähitakse. Tegelikult selle teenetemärgi jõulupuu tuled vahel on sassis kokku, Lisaks on otstarbekas võtta kella puu tuled, käsi mähis, ei jama, braving väljalülitumise oma riski.

6, lihtne likvideerimise meetod

Lülitage esmalt jõulupuu tuled, et Millal saaks näha teket muster, ülevalt alla, et puu kaunistada intuitiivne.

Kui jõulupuu nurgas, võimalik seotud puu küljelt teisele poole, kerge jõulupuu jõulud puu on seitsmel Põhja ees mööda saab.

Kui puu on paigutatud akna ees, saab jalutada puu 360 kraadi, enne ja pärast näete valgust.

Šikk vertikaaljoontega on ka väga lihtne, jõulupuu valgusega kuid sammu järgmised suuremad, et mängu puu kuju.

Mõtet valgust vähe 3D korral võite mähkida puu puu tuled harude vahel.

Ühesõnaga, teie pidulik sulle meeldib.

7, kerge korraldamise Täpsemad näpunäited

a, on kokku pakitud jõulupuu tuled eri värvi ilusamaks. Valge puu jõulutuled ja lisage ühevärvilisi või mitut värvi jõulupuu tuled eespool.

b, lase Laetav latern, traadist riidepuu ja mõned küüned tulevad erinevad kujundid art jõulupuu tuled. Esmalt Lõika pigist peal riidepuu, siis keerake see puu, kerge jõulupuu star või muu kujundi tangid, siis murrab jõulupuu tuled ja lõpuks riputada Raamaturiiul serva või akna servas.

c, jõulupuu tuled, mis on pakendatud puu õues. Esimese ümber kehatüve ja seejärel pakendatakse lõpus filiaalid. Õhtul, pärast näete, kogu puu on põlema nagu muinasjutt efekti.

8, pärast hooaja sissepääs

Üldiselt enne Ystävänpäivä projekt, et eemaldada need dekoratiivsed tuled puu. Koristage puu kui puu alt puu, aeglaselt omakorda jõulupuu tuled pall, ja lõpuks võib olla mõistlik võimalus saada kapis järgmisel aastal ja siis kasutada.