Jõulupuu Lamp on väga stabiilne


Üha rohkem inimesi üle jõulud, Kristus võib aidata, kuid et korraldada mõned aju jõulupuu. Püha jõulupuu tuled on kõige elementaarsem kaunistamiseks, õiguse, likvideerimise riputamise puu puu puu osa võib muuta festival liigub rohkem ja rohkem läikiv.

Ärge unustage enne Christmas tree dekoreerimiseks sobivad õige vahend. Näiteks elektriline redel mitte juhuslikult leida väljaheitest Pad suur; standard traat ja toitejuhe laiendamine; iga string jõulupuu tuled pirn võib võta liiga palju, umbes 500 stringi, kerge jõulupuu täpsemat jagada mitme stringid ühendatakse pistik.

Jõulupuu tuled koos

Seotakse puu esimene jõulupuu tuled pall, see kõlab veidi üleliigne. Tegelikult selle teenetemärgi jõulupuu tuled vahel on sassis kokku, Lisaks on otstarbekas võtta kella puu tuled, käsi mähis, mess, kerge jõulupuu braving väljalülitumise oma riski.

Lihtne likvideerimise meetod

Lülitage esmalt jõulupuu tuled, nii et kui näete intuitiivselt teket muster, ülevalt alla, et puu kaunistada.

Kui jõulupuu nurgas, võimalik seotud puu küljelt teisele poole, kerge jõulupuu jõulud puu on seitsmel Põhja ees mööda saab.

Kui puu on paigutatud akna ees, saab jalutada puu 360 kraadi, enne ja pärast näete valgust.

Jõulupuu tuled on ka LED tuled, LED riba nimetatakse inglise nimi, selle toote kuju on nagu lindi pluss põhitoode on originaal LED, nii et seda nimetatakse jõulupuu tuled. See on tavaliselt valmistatud lamp beads, trükkplaate, Jõulupuu koos valguse PVC tooraine ja nii edasi.

Jõulupuu tuled omadusi ja jõudlust

1. jõulupuu tuli importida chip paketi KKK kui valgusallikas;

2. jõulupuu kerge nurga all disain suurem, pool nurga nurk > 120 kraadi, ühtlast värvi, ei ole plekke;

3. jõulupuu kerge valik LED pühendatud pidev pinge toiteallikas, circuit design pidev praeguse Loop tööde teostamine on väga stabiilne, nii, et tagada normaalne eluiga > 50000 tundi;

4. jõulupuu tulede värvi konsistents, värv punane, kollane, roheline, sinine, valge, soe valge;

5. jõulupuu Valgusfestival mugav ja kiire, pärast ravi, veekindel klass IP65, plastikust osad on veekindluse ühekordne süste kaardi seisukohta, ei pea mingeid lisaseadmeid, kerge jõulupuu saab paigaldada otse sõna auk ja fikseeritud;

6. jõulupuu tuled läbi perforeeritud jõulupuu töötlemine;

7. jõulupuu tuled võib olla värvikas ja täis värvi värvikas hüpata, gradient, mustvalge, kerge jõulupuu täisvärvides laperdus ja muu mõju saavutamiseks.