Jõulupuu lambid dress up oskusJõuluvana Kristuse tuule jõulud, mis paratamatult jõulupuu kaunistamiseks kulutavad üha enam aju. Jõulupuu lamp on kõige elementaarsem sisustus, jõulupuu valgus on sobilik, mähisev rippuv graatsiline jõulupuu lamp võib muuta festivali liikuvaks ja säravamaks.

Jõulupuu lamp Kleit oskus

Jõulud tulevad, paljud inimesed on hõivatud asjade ostmisega jõulupuu valmistamiseks, kus jõulupuu lamp on kindlasti oluline. Kuid kuidas jõulupuu valgus kaunistub? Mis jõulupuu valguse värvi on parem vaadata?

1, punane, roheline, sümboliseerib pidulikku. Soe punane võib anda meile entusiasmi, loodan, et traditsiooniline roheline jõulukujundus on Ameerika Ühendriikide jõulude peamine värv, jõulupuu valgus on ka kõige levinum värvi paigutuse pere kasutamine, mis võib rõhutada pidulikku atmosfääri. Jõuluvana punased, punased paelad, kellad, roheline jõulupuu, rohelised salvrätikud, punased ja rohelised salvrätikud, punased ja rohelised vürtsid jms. Jõulupuu valgus on luua soe jõulukeskkonna hea lisavarustus.

2, kuld, moodi sümbol. Golden Christmas stiilis on viimastel aastatel oma tugevat moetunde tõttu kuld muutumas ka jõulude kaunistuste peamiseks värviks. Madala profiiliga luksuslik maitse, mis kuvatakse säravas värvitoonis ja roosi muster. Ja kaunistage jõulupuu kaunistused, jõulupuu kerged ripatsid peamise kullaga, kuldne vilkuv koju, et lisada värske värv.

3, valge, hõbe, mis sümboliseerib puhtust. Valge ja selle pikendatud värviline hõbe on jõulude peamine värv Euroopas, mis sümboliseerib Püha Neitsi Maarja puhtust ja on jõulude värvi teema. Puht valge värv nagu lumi, värisev õhk, puuviljahelbed, tänavad. Valgus jõulupuu Nagu hõbeda või valge jõulustiiliga sõber, proovige hõbedast jõulupuu magamistoas asetada nii palju kui võimalik, kasutades hõbedast paelu ja hõbedast kellad. Jõulupuu hõbedase teema valimine on ka valgus lamp