Jõulupuu on oluliseks ornament jõulude tähistamiseks

Jõulupuu on kooskõlas jõulude oluliste kaunistuste tähistamisega, kuid ka jõulupüha osana. Kui kodus puuduvad jõulupuud, vähendab see oluliselt pidulikku atmosfääri.

24. detsembril nimetatakse jõululaupäevaks, on perekonna taasühinemine koos jõulutuuendustega, iga kingituse hetk. Jõulupuu on festivalide jaoks vajalik. See on tavaliselt kaetud väikeste kuusepuudega või männipuudega ning oksad kaetakse kaunistustega, kingitustega ja laternatega. Jõulupuu Puu üleval on särav täht, mis näitab, kuidas kolm idapoolset kuningat Petlemma lähevad. Legendi järgi on Saksamaa religioosne reformeerija Martin Luther kaunistanud maailma esimese jõulupuu, nii et kõik inimesed saaksid naudi järgmisel õhtul mägede ilu mööda jõulumaja tähte.

Jõulupuu on kooskõlas jõulude oluliste kaunistuste tähistamisega, kuid ka jõulupüha osana. Kui jõulupuu puudub kodus, vähendab jõulupuu oluliselt pidulikku atmosfääri. Me kõik teame ja teame jõulupuu, kuid jõulupuu päritolu jaoks tähendab jõulupuu tähendus, kui palju? Siin, Xiaobian, et anda teile jõulupuu päritolu!

Esiteks jõulupuu (1) päritolu: jõulupuu legend

Kaasaegsed jõulupuud pärinevad Saksamaalt ja hiljem järk-järgult populaarsed maailmas, nagu jõulupühad üks kuulsamaid traditsioone. Öeldakse, et jõulupuu ilmnes esmakordselt detsembrikuu keskpaigas Vana-Roomas, saksa misjonär Nicholas 8. sajandil, lapsele püstitatud vertikaalne puu. Siis võtsid sakslased 24. detsembril Aadama ja Eeva festivali ning panid "aia aiasse", mis sümboliseerisid Eedeni aias, Jõulupuu ja riputasid püha leiva eest küpsised, mis sümboliseerivad lepitust ja küünal ja pall, mis sümboliseerib Kristust. 16. sajandiks kujundas religioosne reformeerija Martin Luther jõulude öö stiilis ööl, mis oli mõeldud jõulupuu majutamiseks küünalde ja pallidega.

Teiseks jõulupuu päritolu (2): jõulupuu legend

Jõulupuu päritolul on ka Läänes veel üks ütlus: jõulupühal on hea talupidaja, soojalt meelelahutuslik laps, lahtiütlemine, laps voldis maha asetatud haru, oksad tõusevad puu, laps osutas et puu põllumajandustootjatele ütles: "Iga aasta täna jõulupuu puud on kaetud kingitused ja pallid, et maksta oma lahkust." Pärast vasakpoolset puhkust leidis talunik, et puuharud muutuvad väikeseks puuks, oli ta mõista, et algne vastuvõtt on Jumala sõnumitooja. Nii jõulupuu täna inimesed näevad jõulupuu alati riputamiseks väike kingitus ja pall

Kolmandaks jõulupuu päritolu (3): jõulupuu legend

Jõulukorralduse andmetel on esimene jõulupuu väike palmipuu linna valgest küljest. Jeesuse sündimise esimesel õhtul läksid Neitsi Maarja ja püha Joosep külma linnusse, väga väsinud ja Virgin langes mõneks ajaks puu alla, väike palm, vaata, Jõulupuu laiendas oma oksasid Neitsi Maarja, kes seisab külma tuul puhub. Öö keskel sündis Jeesus Kristus. Sel ajal ilmus taevas eriti särav täht, andis suurepärase valguse, otse tabas väikese palmipea, ringis ilusa ava ümber. Sellest ajast alates oli jõulude väike pruun puu, mis moodustas suursuguse positsiooni.

Neljandaks, jõulupuu päritolu (4): jõulupuu legend

Legendi järgi on mees, kelle nimi on Fulu Lunting peidetud pühakud, kes elavad Saksamaal, Alsace mägi, on ta väga lastega. Üks aasta jõuludest lootis ta, et läheduses olevad lapsed võiksid koos õnnelikult koos olla, kuid see oli vaene ja tal ei olnud raha laste lemmikmänguasjade ja kristallide ostmiseks, nii et ta oli selle jaoks ebamugav. Juhul kui

Üks hommikul, kui Fulle Lentin kõnnib metsas, nägi ta järsku väikest seederit ja puud olid lumega kaetud ja päikeselt riputatud palju väikseid jääbaineid, päike paistis ja sära. Ja ta tõi puu tagasi ja valas selle basseini. Ja võta metsas mõned metsikud puuviljad, ja siis jahu, tegi mõne risti või tähekujulise kooki, mis ripub okste kohal. Ja mõned väikesed küünlad, sisestatud harukontoritesse, jõulupuu puu, mis oli pimestav ja väga ilus. Jõululaupäeval mängis Fulle Lenting kellit, lapsed kuulsid, läksid oma suvilasse, kõik puu ümber, tantsisid jõululaulusid laulmas, ja siis Fulu Lunting kooki lapsele, mida me sööme, olgu kõigil õnnelikud jõulud. Hiljem levitati seda tavatset.

1837. aastal sai Saksa printsess Helen abielus Prantsusmaa hertsogiga jõulupuu ka Pariisiga. 1841. aastal pani Victoria abikaasa Windsori paleele ette jõulupuu jõulupuu. See kohandatud levis kuninglikust perekonnast aadel ja seejärel populaarseks rahvale.

Jõulupuu (Christmastree) on küünla ja kaunistused kuusepuu või võõraste männipuudele, see on oma ilusa säiliga muutunud jõulude asendamatuks kaunistuseks. Erinevad jõulupuud, looduslikud mänd ja küpressimasinad, kunstlik jõulupuu ja valge jõulupuu. Jõulupuu Iga jõulupuu on kaetud kaunistuste komplektiga, kuid iga puu peal peab olema suur täht, kolme täisverdi sümbol, mis järgib tähte ja leiab Jeesust, ja see perekonna perekond võib seda loot teha. Täht ripub