Jõulud Garlandi ostukava

Jõulud Garlandi ostmise juhend


Jõulukarjamaa on dekoratiivne pärg või nöör, mis võib koosneda erinevatest puhkusepõhistest esemetest. See on väga populaarne jõulupuu kaunistamiseks, samuti kodude sisust ja väljas. Gilendleid saab luua nii kunstlikus kui ka looduslikus lehestikus erinevates kujundusmustrites. Kuigi kirnaid peetakse nüüd ühiseks jõulukinkeks, on jõulude kirjapõlvade juured Euroopa saagikoristusjärgus traditsioonidesse ja varajasi Ameerika asukad, kes viisid uue maailmani. Jõulukirnid tulevad eri tüüpi ja stiilidena või neid saab teha nullist, kasutades jõule esindavaid esemeid, nagu näiteks igihaljad oksad ja marjad. Mõnel gurlendil on tuled, teised on helmeste või flokeerimisega, mis näeb välja nagu lumi. Käesolevas juhendis uuritakse, kuidas jõuluküünlad kujunesid populaarseks teenetemärgiks, erinevaks kasutusviisideks garnettide kujundamisel, erinevat tüüpi jõulukirnalde puhul, mida saab osta või valmistada, ja kuidas otsida jõulukinke võrgus, kasutades http: //www.hanyin-christmastree. Fi /

Christmas garland

Jõulukarlantide ajalugu

Jõulude hõrgutiste traditsioon pärineb varajatest eurooplastest, kes lõid gurlendi köied kokku, et teha lisaraha pärast sügisel saagikoristust, kui midagi veel teha ei olnud. Selle saagikoristuse ja jõulude vahelisel tühikäigul töötajad võtaksid metsadesse ja koguvad lehestikku, et ehitada gurillaile. Mänd, kuusk ja seedripuust olid sageli kõige populaarsemad esemed, mida inimesed kasutasid garnettide valmistamiseks, kuid populaarseks olid ka cornhusks, apelsini-koorid, samblad ja kuivatatud puuviljad.

Õhtuti kaminaid ümbritsesid tihtipeale kokku kogutud esemed, mis kogu päeva jooksul kogusid gurney-trossidesse, mis ühes õhtul võiksid olla umbes 20-40 meetrit. Kuna vineerid tehti vahetult pärast pühade hooaega, mis oli just enne pühade hooaega, hakkasid jõuluajaloo algust tähistavad gurlendid.

1900. aastate alguses muutus metsade ja maapiirkondade looduslik lehestik veelgi nappemaks. Inimesed hakkasid pöörlema ​​kunstplastist esemete poole, et oma gurlende teha. Plastikad igihaljad ja hollid said populaarseks ajaks, kuna puudusid looduslikud esemed. Lõpuks kasutati lillede ja roheluste loomiseks siidi, mis varsti muutus esemeteks, mida kasutatakse kõige sagedamini gurlendite valmistamiseks nende realistliku väljanägemise tõttu. 1960-ndatel sai populaarseks materjaliks vinüül ja PVC, kuna need olid madalad tootmiskulud ja realistlik välimus.


Erinevad kasutusalad Garlandi jaoks

Jõulupuu on kõige jõulisem jõulukujuline dekoratiivne element jõulupuu peal. Täna tähendavad hõimud pühade tulekut palju sarnaselt sadade aastatega. Girulid on palju erinevaid kasutusvõimalusi, kui soovitakse luua sooja puhkuse õhkkonda kodus.

Ala

Kasutage

Jõulupuu

Sageli kasutatakse jõulupuu ümber trossi; võib olla valmistatud erinevatest esemetest, nagu näiteks popkornist, villakest või tuledest; loob pidulikku välimust

Banister

Tavaliselt ümbritsetud banisteri ümber või ripub selle välisküljele dekoratiivseks efektiks; põranda peal põrandal põrandal peitub pidulik peegel; heledab treppe

Kuuma

Asetatud kamina ette; pakub kodus looduslikku lõkke tüüpi atmosfääri

Mantle

Töötab kamina ülaosas või selle ees; märab kaminat loodusliku ja piduliku kujundusega; võimendab leekide kaevandamist

Õues

Võib riputada laudadele ja turvavöödele, et aktiveerida jõulutuled; saab puhkust tunda luua puude ja põõsaste jaoks

Uksed

Eraldab ukse ja ukseava, mis rõhutavad puhkust; kergesti märganud, liikudes ühest ruumist teise

Jõulukirnid on valmistatud paljudest erinevatest materjalidest, et need vastaksid ülalolevas tabelis olevatele aladele. Valitud materjalid peaksid täiendama piirkonna värve ja materjale.


Erinevad jõulueeliste kaljude tüübid

Girulid tulevad paljudel erinevatel kujundustel, mis sobivad erinevatele vajadustele, kui tegemist on jõulude hooaja kaunistamisega. Jõulukinke müüakse tavaliselt umbes 9 jalga pikkusega, mille läbimõõt on tavaliselt vahemikus 6-8 tolli. Kõrgema hinnaga giralend võib soovi korral olla nii lai kui 10-20 tolli, kuid õhemat garnetti on praktilisem enamik dekoreerimisvajadusi, nagu uksed ja mantlid.


Pre-Lit Garlands

Valgustatud helisalves on väikesed tuled, mis on põimitud kummipuude peamistes materjalides, pakkudes väga unikaalset ja kutsuvat kujundust. Tuled võivad olla selged, värvilised, LED-d või mitut värvi sõltuvalt üksikisiku soovist. Valgusküllase eelõpetus on väga populaarne kaminakinnituste, jõulupuu asetuse ja trepikäsipuude jaoks.

Traditsiooniline männ

Mändriralad on tavaline ja mitmeotstarbeline gurlend, mida saab kasutada igas dekoratiivses olukorras. Mändi pärlid sarnanevad enamikule esialgsetele looduslikele esemetele, mis kogusid metsades sajandite eest sajandite jaoks. See annab talle väga traditsioonilise kaebuse, mis sobib kenasti antiiksete ja klassikaliste motiividega. Erinevate efektide tekitamiseks saab männipuidust kastreid eelnevalt valgustada või neid saab segada teiste tüüpi gurlenditega. Neid kasutatakse tavaliselt sisekujunduses kõikides kodu valdkondades.

Beaded Garlandid

Beaded giralendid tulevad erineva suurusega ja kujuga ning erinevat värvi sõltuvalt kasutatud helmedest. Akrüülkristallid ja klaashelmed on populaarseks erinevates värvides puhkuseaktsiateks ning neid saab omavahel ainulaadse efekti loomiseks põimida teiste tüüpi girlytidena. Hõõglambid on kõige sagedamini kasutusel kõrvalistuste kõrval ja ukseavatena, kuid seda saab kasutada ka kõikides dekoratsioonikohtades, eriti kombineerituna teiste tüüpi gurlenditega.

Berry Garlands

Berried gurlendialbid on väga populaarne giralandi tüüp, mida saab neid eraldi kasutada või segada teiste liikidega. Seda kasutatakse traditsioonilise apelsini tõttu tihti mändidega. Marjad olid üks neist asjadest, mida inimesed hankisid metsadest saarel sajandite eest. Nad lasevad marjadel kuivada ja kõveneda ning seejärel kasutada neid koos viinapuudega, et teha ilusaid hingetõkete köied. Täna on marjad sünteetilised ja pärinevad paljudest erinevatest värvitoonidest ja mustritest. Kunstlikel marjadel on eeliseks see, et nad oleksid lihtsalt korjatud, erinevalt looduslikest marjadest, mida pidi kuivatama. Berry gurlendid on kasulikud kõikjal kodus, kuid säravad piirkondades, mis vajavad tundlikumat puudutust, nagu köögid või vannituba.

Tinsel Garlands

Tinsel giralendid on üks kõige pidulikumat tüüpi giralendi, millel on sädelev materjal, mis jäljendab jää mõju. Tinsel-gurlende kasutatakse kõige sagedamini jõulupuutel, kus see on puu ümber keeratud, kuid see on ka väga populaarne võõrribadel, kus selle säravad omadused loovad pimestava efekti. Tinsel'i gurlendialused on erineva stiili ja värviga, mis sobivad igale stiilile.

Flokeeritud kaltsud

Flokujulised guranteedid on sarnased männipuudele, kuid on kaetud kunstliku ainega, mis sarnaneb lumega. Flokujulised giralad on eriti atraktiivsed, kui dekorator soovib anda lumetavate jõulude mulje, ja traditsiooniline mändkõrvarõngas, mis on segatud lumega flokeerimisega, tekitab vaid selle kaebuse. Flokaliseeritud girnid on tavaliselt leitud kaminahallist või kambrist või kusagil võib aset leida traditsioonilise männihalli.

Kuidas osta jõulukinke :

Kui otsite jõulukirnlaid veebi ostmiseks, on parim viis otsitava toote leidmiseks kasutada võimsaid otsinguvõimalusi http://www.hanyin-christmastree.com . Lihtsalt minge veebisaidi avalehele ja sisestage otsingukasti otsingumärk nagu jõulud . Sellega tagastatakse mitu erinevat oksjoni tulemust, millel on erinevaid jõulukujundusega seotud stiilid ja tüübid. Saate oma otsingut täpsustada, valides erinevaid kategooriaid, mis kitsendavad otsingut vastavalt huvipakkuvatele konkreetsetele aspektidele. Kui otsingutulemused on endiselt liiga laiad, võite sisestada täpsemad märksõna terminid, mis täpsustavad värvi või tahavad valgustada või surnud gurlenditüübid. Kui olete otsustanud, millist täpset hingetõmmet olete huvitatud, on järgmine samm müüja kinnitamiseks.

Kullake XU

QUZHOU WINGA KINGITUS, LTD.

EI. 62-2, HEHUA TANG, MACHE VILLAGE, HUSHAN STREET, JIANGSHAN, ZHEJIANG, HIINA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILE (WECHAT): + 86-13454046919

ONLINE KONTAKT:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

Järeldus

Jõulukirnid on üks jõuliselt seotud kõige tavalisemaid dekoratiivesemeid, peaaegu sama palju kui jõulupuu. Eelnevatel sajanditel valmistati gurlende tootjate poolt tühikäigul töötavatele töötajatele pärast saagikoristuse lõppu, kasutades metsast ja maastikust kogutud looduslikke esemeid. Jõulukirnid valmistati kuni 40-meetrilise pikkusega trossi pikkuseks ja neid võidi ümbritseda kergete ametikohtade ja puude ümber, et luua linnaelus toredat atmosfääri. Täna näitavad jõulukirestlased ka pühade hooaega, pakkudes sama dekoratiivset vaimu, mida nad on teinud juba sadu aastaid. Jõulukirnide valmistamiseks kasutatakse mitut materjali, alates vihmaveelist kuni marjadeni. Kaunistajad võivad otsida http://www.hanyin-christmastree.com igast värvi ja suurusega garnetti. Me teeme kiire ja hõlpsasti jõulukirnlaidete leidmise, mis lisab igaühe jõulukaunistustele erilist tähelepanu.