Frosted Pine Christmas Tree

Frosted Pine Christmas Tree
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

Frosted Pine Christmas Tree

Frosted Pine Christmas Tree.jpg


Ülevaade:

◆ saadaval on erinev suurus ja värv.

◆ kokku 1318 nõuannet

◆ lumi külmunud mänd ja pvc tip

◆ Hingedega harud kiireks ja lihtsaks kokkupanekuks

◆ Ainult siseruumides kasutamiseks

puu, metallist komplekt


Frosted Pine Jõulupuu detailne osa :


Frosted Pine Christmas Tree.jpg


Kirjeldus:

Lisage oma kodus soe pidulik tunne ilusate Frosted Pine Christmas Tree'iga . See on spordiala arvukate näpunäidetega. Selle puu tugevate harudega on kerge ühendada hingedega harukonstruktsioonidega, mis hõlpsalt toetavad jõulukinke. Sulle meeldib see lume stiil ruumikasutav disain. Kuid ärge muretsege, see meelitab veel palju tähelepanu igas toas. Komplektis on ka vastupidav metallist alus. See kunstlik puu oli kavandatud nii, et see kestaks aastaid.

 

Spetsifikatsioonid 7,5-suu puu kohta:
Kuju: täis
Põhja laius: 49 tolli
Stendi diameeter: 22 tolli
Näpunäiteid: 1318

 

Ärge unustage fluffi!

Lihtsalt käivitage ülaosas ja töötage spiraalse liikumisega puu alla. Parimate tulemuste saamiseks tahate alustada seestpoolt ja töötada välja, jälgides iga haru puudutamist, paigutades need üles ja alla mitmel viisil, kontrollides avatud ruumide kasutamist.

Kui teete oma teed ära, tagab spiraal liikumine, et teil puuduvad lüngad. Ja puudutades iga haru teete soovitud täieliku ja loomuliku välimuse.

Pidage meeles, et paljud meie puud tarnitakse plastmassist korgiga, mis tuleb enne montaaži eemaldamist eemaldada.

Uus ja eksklusiivne Hayneedle: puu ääred! Selle aasta proovige puuvilja asemel stiilse, loodusliku vibe puuelaela. Ideaalne puudele, mis sobivad teie puu täiuslikuks saatmiseks läbimõõduga alla 22 tolli.Küsimused ja vastused:

K: "Kuidas see kokku pannakse?" V: See puu koosneb alusest, alumisest osast, keskosast (kahest osast) ja ülemisest sektsioonist. Puuharud on puude osade külge juba kinnitatud. Kõigepealt ühendage seade, seejärel ühendage alumine osa alusele. Kinnitage keskosa alumisse osasse, seejärel ühendage ülemine sektsioon keskmise sektsiooniga. Kui kõik sektsioonid on kokku pandud, peate avama puulihed erinevas suunas.

K: "Mis on hingedega oksad? Kui palju puid ehitada?" V: See puu on neljas osas. Nendel osadel on hinged kinnitatud. Need hinged võimaldavad filiaalidel kergemini ladustamiseks puusse kleepuda.

K: "Kus see puu on tehtud?" V: See jõulupuu tehakse Hiinas.

K: "Mis suurim puu laius on?" V: 7.5-tolline laius on 49 tolli.

K: "Mul on probleeme oma puu kokkupanemisel. Tugev ala ei asu kohale." A: Plastmassist kork, mis asub poldi põhjas, on mõeldud laevanduse eesmärgil ja tuleb enne monteerimist eemaldada.Võta meiega ühendust:

10419_LOGO (12-21-13-58-17). Png

Kullake XU

QUZHOU WINGA KINGITUS, LTD.

EI. 62-2, HEHUA TANG, MACHE VILLAGE, HUSHAN STREET, JIANGSHAN, ZHEJIANG, HIINA

EMAIL: SALES3@CHINA-MADE.CC  

           SALES002@HANYIN-GIFT.COM

 

MOBILE (WECHAT): + 86-13454046919

ONLINE KONTAKT:

SKYPE: bettybaby1985

QQ: 306763470

微 信 .png

Frosted Pine Christmas Tree

Küsitlus