Jõulupuu LED väljas

Räägime nüüd
Toote üksikasjad

Lisaks Unlit, selge ja Multi valgustus valik, Alberta kuusk pakub meie eksklusiivne LED värvi muutmine tehnoloogia. See valik võimaldab kõiki arvesse ühe puu 4 valgustuse valikud: 1) selge LED tuled, 2) multi värvi LED tuled, 3) vahelduv selge: Multi, ja 4) välja. Läbimurre on see, et sama LED lamp, muutub selge valguse värviline valgus (kollane, punane, sinine või roheline) nii, et kõik puu tuled jääda, särav ja helge.

Alberta Kuusk on realistlik ilmega Real Feel™ PE nõelad on väljaspool ja classic PVC nõelu sissepoole täiuses. Puud on valmistatud tulekindlaid ja fade-vastupidavad materjalid, muutes need armas kuvab kodus palju pühad tulevad. Meie eksklusiivne Real Feel® nõelad valmistatud 30% PE näitus omadused sarnased tõsi igihaljas lehestik: värvi tekstuuri.

Tuua välja Sinu lemmik jõulud teenetemärgi ja Mukkima puu koos perega. Kas härmalõngadesse hõbedane kellad või roosad lindid, meie kunstlikud jõulupuud luua Suurepärane puhkus atmosfäär, mis meeldib kõigile. On merrier jõule meie Alberta kuusk puu.

Põhijooned

Kõik mudelid:

5-aastase lehestik ja kerge garantii 2 aastat. Lisateave

Kombinatsioon realistlik ilmega Real Feel™ PE nõelad on väljaspool ja classic PVC nõelu sissepoole täiuses

Lopsakas puuga rikas, roheline värvilised oksad

Hingedega oksad paigaldus

Tulekindel materjal

Tugev metallist stend hulka

Eelnevalt süüdatud mudelid:

Unikaalne selge multi värvi muutmine LED Valikud saadaval (LEDCM)

Worry-Free™ UL® - heakskiidetud tuled

Professionaalselt nöörile tuled peita juhtmed

Kui pirn põleb läbi, ülejäänud sibulad jääda põlema!

Eest pirnid ja kaitsmed hulka

Küsitlus