Quzhou HanYin kingitus facotry registreeritakse HongKong. Kahe tütarettevõtte (HanYin kingitus factory ja HanYin E-business company) asub ZheJiang Hiina.


Samuti oleme meie toodete: jõulupuu toodete peamine kett, pudeliavaja, telk, võrkkiik, väljas kaupade ja kampaaniatoodete jne. Meil on oma professionaalne tehased ja disainer, tehase otsemüügi pakkuda konkurentsivõimelisi hindu kvaliteetset kaupa pildistanud tellivalt osutamiseks palju välismaistele klientidele, sest meil paremini mõista Hiina tehases ja on rikas professionaalne ülemere turul, et saaksime pakkuda palju parem ja professionaalset teenindust klientidele


Meil on professionaalne meeskond väline kauplemiseks ja igaüks neist valitakse välja ranged katsed, nii palju, me suudame tagada, et nad on rikkalik kogemus väline kauplemise ja väga hea kvaliteediga, mis võib olla kliendi arusaam nende nõudmisi ning aitavad neil esimese korraga väline kauplemise meeskond.


Teeme koostööd paljude välismaiste klientide edukalt. Oleme kindlad, et meie toode võib meid maailma etapp. Erinevus piirkondade ja külastajad, teeme ettepaneku Viimane erialase soovitusi ja abi meie kliendile vastavalt klientide ja nende turu vajadustele.


Sellest tulenevalt siiralt tahaksime on pikaajalised ärisuhted klientide kodus ja võõrsil, suurepärane kaubanduslikku tulevik heledaks.

ettevõtted.